جیمی “MrBeast” دونالدسون با عبور از شرکت موسیقی هندی T-Series به بیشترین تعداد سابسکرایبر در یوتیوب دست یافت. بدون شک این برای او یک نقطه عطف بزرگ است. او به شوخی در شبکه اجتماعی خود گفت که «بالاخره انتقام Pewdiepie را گرفته ام»

T-Series از سال 2019 و پس از پشت سر گذاشتن PewDiePie، تاج بیشترین تعداد سابسکرایبر کانال یوتیوب را در اختیار داشت. مستر بیست، که اکنون 26 ساله است، در ابتدای سال 2023 قول داد که انتقام یوتیوبر سوئدی را بگیرد. در آن زمان، او 127 میلیون سابسکرایبر داشت، در حالی که این عدد برای T-Series 233 میلیون بود. 

تعداد سابسکرایبر های مستر بیست

مستر بیست با یک رکورد جدید اکنون 266 میلیون سابسکرایبر در یوتیوب دارد. در یک تغییر چشمگیر، مستر بیست در مدت تقریباً یک سال و نیم فاصله بیش از 100 میلیون سابسکرایبر را جبران کرده است. از اول ژوئن 2024، او T-Series را پشت سر گذاشته و به پرمشترک‌ترین کانال یوتیوب تبدیل شده است.

با توجه به اینکه مستر بیست با جابجایی مرز های تولید محتوا و ثبت رکورد های متعدد شناخته شده است، این دستاورد او به نظر اجتناب نا پذیر می رسید.

 ویدیوهای او به خاطر هیجانی که به ارغان می آورند مشهور هستند. از جمله ویدیو های او دفن کردن خود برای یک هفته، و ایجاد چالشی برای شرکت کنندگان بود. برای مثال ۱۰۰ روز را با یک غریبه در مکانی مشخص زندگی کنید و جایزه ای قابل توجه دریافت کنید. 

مستر بیست جدا از ویدیوهای خود، میلیون‌ها دلار از طریق خیریه غیرانتفاعی خود، “بیست فیلانتروپی”، به خانواده، دوستان، طرفداران و نیازمندان اهدا کرده است. همچنین کسب و کارهای او خارج از تولید محتوا نیز، مانند فروش سریع شکلات‌های “فیستیبلز” در فروشگاه‌های والمارت سراسر آمریکای شمالی موفقیت‌آمیز بوده‌اند.

اگرچه مستر بیست ممکن است در رقابت با T-Series پیروز شده باشد، جنگ همچنان ادامه دارد. این دو رقیب هنوز در حال مسابقه برای رسیدن به 300 میلیون سابسکرایبر هستند و معلوم نیست چه کسی اول به این هدف خواهد رسید.