اگر تا به حال از پلتفرم گوگل ادز برای تبلیغات وبسایتتان و افزایش فروشتان استفاده کرده باشید احتمالا تا به حال فهمیده اید که تبلیغات در گوگل اصلا ارزان نیست. مخصوصا این که ما در ایران توسط گوگل تحریم هستیم و باید از ارزهای خارجی برای شارژ اکانت استفاده کنیم.
همانطور که باز هم احتمالا می دانید کشور ما شامل تورم های بسیار زیادی است و این به معنی این است که قیمت ارز همواره در حال افزایش است و این موضوع روز به روز تبلیغات گوگل را برای ما گرانتر می کند. اما گوگل چاره ای اندیشیده است که انگیزه ای لازم و کافی برای مشتریانش ایجاد کند و آن ها را به مشتریانی وفادار تبدیل کند. تعلق گرفتن پروموشن کد گوگل به بعضی اکانت ها از جمله ی این برنامه های گوگل است. پس اگر شما هم نمی دانید که پروموشن کد گوگل چیست و دقیقا قرار است چه دردی را از ما درمان کند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پروموشن کد گوگل چیست؟

پروموشن کد گوگل در حقیقت کد تخفیفی است که به مشتریانی که در حال استفاده از خدمات گوگل هستند تعلق می گیرد. برای مثال اگر شما اکانت گوگل ادزی داشته باشید و به میزان مشخصی اکانت خود را شارژ کنید گوگل ادز به شما وعده می دهد که به اندازه ی همان شارژ را در مصرف بعدی برایتان جبران کند.
البته لازم است بدانید که پروموشن کد گوگل تنها یک بار به اکانت ها تعلق می گیرد و اکانت شما فقط یک بار می تواند از این کد تخفیف استفاده کند.
بگذارید برایتان یک مثال بزنم که این مفهوم را بهتر متوجه شوید. برای مثال شما فرض کنید که اکانتی درهمی از گوگل ادز گرفته اید و به میزان ۴۳۰ درهم آن را شارژ کرده اید. گوگل ادز به شما وعده می دهد که در اکانت های درهمی اگر ۱۱۰۰ درهم مصرف کنید گوگل به شما ۱۱۰۰ درهم دیگر اعتبار مجانی می دهد و شما می توانید تا ۲۲۰۰ درهم مصرف کنید.
گوگل به این شکل و با دادن این تخفیف سعی می کند که در مشتریان خود ایجاد انگیزه کند و کاری کند که آن ها مشتریان وفاداری باشند.
لازم است بدانید شرکت هایی که پارتنر رسمی گوگل هستند شانس بیشتری در دریافت پروموشن ها دارند. از این رو اگر خواستید از شرکتی اکانت گوگل ادز دریافت کنید حتما دقت داشته باشید که آن شرکت پارتنر رسمی گوگل باشد.
جیمکس ادز یکی از بهترین گزینه های شما برای دریافت اکانت های پروموشن دار است. پس اگر کنجکاو هستید درباره ی شرایط این اکانت ها بیشتر بدانید می توانید همین حالا با کارشناسان جیمکس تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

پروموشن کد گوگل چیست؟

پروموشن کد گوگل به چه کسانی تعلق می گیرد؟

پروموشن کد گوگل معمولا به اکانت هایی تعلق می گیرد که برای اولین بار است که حسابشان را در گوگل ادز شارژ می کنند. البته بعضی از شرکت ها اکانت های پروموشن دار را به قیمت پایین تری به دیگران می فروشند. البته استفاده از این اکانت ها شرایط خاصی دارد و شما حتما باید به لوکیشن و واحد پولی خود نگاه کنید تا بفهمید این اکانت واقعا به دردتان میخورد یا نه.
ولی اگر یک تازه کار باشید و از یک شرکت معتبر هم اکانت دریافت کرده باشید می توانید تا حد زیادی اطمینان داشته باشید که پروموشن به اکانت شما تعلق خواهد گرفت.

مقدار پروموشن کد گوگل چقدر است؟

مقدار پروموشن گوگل بسته به واحد پولی که در اکانتتان از آن استفاده می کنید ممکن است متفاوت باشد. برای مثال در اکانت هایی که از بات تایلند به عنوان واحد پولی خود استفاده می کنند به ازای مصرف ۱۲۰۰۰ بات گوگل به آن ها ۱۲۰۰۰ بات دیگر پروموشن می دهد.
به عنوان مثال دوم اکانت هایی که با واحد درهم امارات شارژ می شوند به ازای مصرف ۱۱۰۰ درهم ابتدایی اکانت، ۱۱۰۰ درهم دیگر رایگان از گوگل دریافت می کنند و می توانند آن را در اکانتشان خرج کنند.
به عنوان مثال آخر هم اگر از اکانت های دلاری کانادا استفاده کنید به ازای مصرف ۶۰۰ دلار گوگل ادز به شما ۶۰۰ دلار دیگر به صورت مجانی اهدا می کند.

پروموشن کد گوگل چیست؟

مدت زمان استفاده از پروموشن کد گوگل چقدر است؟

درست است که گوگل پروموشن کد را در اختیار شما می گذارد تا کمتر نگران هزینه هایتان باشید و بتوانید جواب بهتری از گوگل ادز بگیرید. اما فکر نکنید که تا ابد هم وقت دارید از آن استفاده کنید. گوگل در دو فاز برای شما محدودیت زمانی می گذارد تا بتوانید از این تخفیف بی سابقه بهره مند شوید.
اول این که شما در یک مدت زمان محدودی باید سقف مصرفی که گوگل برایتان مشخص کرده است و وابسته به واحد پولی اکانتتان است را مصرف کنید. برای مثال گوگل به شما ۲ ماه وقت می دهد که در طول این دو ماه ۱۱۰۰ درهم را مصرف کنید تا به شما ۱۱۰۰ درهم اضافی را بدهد.
بنابراین اگر شما در طول دو ماه نتوانید ۱۱۰۰ درهم را مصرف کنید پروموشن گوگل به شما تعلق نمی گیرد و دیگر خبری از ۱۱۰۰ درهم اضافی نیست.
و دومین جایی که گوگل برای شما محدودیت زمانی می گذارد وقتی است که به شما مدت زمان محدودی برای استفاده از پروموشن را می دهد. برای مثال شما فقط  N روز فرصت دارید تا این تخفیف را استفاده کنید و بعد از آن می سوزد و دیگر قابل استفاده نیست.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم با ساده ترین بیان پروموشن کد گوگل را به شما معرفی کنیم و با هم بفهمیم که گوگل چه زمان و به چه اکانت های پروموشن کد می دهد. لازم است بدانید شرکت هایی که پریمیر پارتنر گوگل هستند شانس خیلی بیشتری برای بهره مندی از پروموشن ها دارند.

جیمکس ادز هم یکی از پارتنرهای اصلی گوگل است و اگر شما از ما اکانت گوگل ادز تهیه کنید می توانیم خیالتان را راحت کنیم که اکانت شما پروموشن دریافت خواهد کرد و می توانید به صورت کامل از آن استفاده کنید.

اگر سوالی در خصوص پروموشن کدها برایتان پیش آمده همین حالا می توانید با کارشناسان متخصص جیمکس تماس بگیرید و از آن ها مشاوره ی رایگان دریافت کنید.
امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

بیشتر بخوانید: