مستر بیست که با نام جیمی دونالدسون نیز شناخته می‌شود، یک یوتیوبر محبوب است که بخاطر ویدئوهای خلاق، هدایای نقدی ارزشمند و شوخ طبعی خود شناخته می‌شود. او ابتدا به خاطر ویدیوهای «MrBeast Challenges» و «MrBeast Gaming» که او در حال اجرای بدلکاری  و چالش های فان با دوستانش بود، به شهرت رسید. از آن زمان، مستر بیست محتوای خود را به فرمت های مختلف، از جمله ویلاگ و تفسیر و بررسی گسترش داده است. او همچنین به دلیل کمک های بشردوستانه ی خود شهرت بسیاری کسب کرده است.

MR Beast با بیش از 100 میلیون سابسکرایبر و میلیاردها بازدید از ویدیوهایش، یکی از محبوب ترین یوتیوبرها در جهان است. او به خاطر حس شوخ طبعی، خلاقیت و تمایل منحصر به فردش برای بهبود محتوایی که میسازد شناخته می شود. او همواره تلاش می کند تا ویدئویی بهتر از ویدئوهای قبلی خود بسازد و کیفیت کارهای خود را به شکل قابل توجهی افزایش داده است.

آیا می دانید چرا ویدیوهای MR Beast در یوتیوب بسیار محبوب هستند؟ در این مقاله، عواملی را که به محبوبیت ویدیوهای MR Beast کمک می‌کنند، از جمله طنز، خلاقیت، و تلاش برای بهتر شدن را بررسی خواهیم کرد.

شوخ طبعی:

یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت کانال یوتیویبی MR Beast خنده دار بودن آنهاست. مستر بیست حس شوخ طبعی بسیار قوی ای دارد که برای طیف وسیعی از مردم جذاب است. او همیشه راه های جدید و خلاقانه ای برای خنداندن مردم پیدا می کند. ویدیوهای MR Beast چه محتوای خنده داری با دوستانش باشد، چه در حال انجام یک بدلکاری خطرناک باشد، همیشه دارای یک عنصر کمدی هستند که تماشای آن ها را لذت بخش می کند.

خلاقیت

یکی دیگر از عوامل کلیدی که باعث محبوبیت ویدیوهای MR Beast می شود، خلاقیت آنهاست. مستر بیست همیشه خارج از چارچوب فکر می کند و ایده های جدید و خلاقانه ای برای ویدیوهای خود ارائه می دهد. او همیشه موفق می شود ایده های جدید و تازه ای، چه یک هدیه نقدی بسیار با ارزش، چه یک چالش دیوانه کننده یا نوع جدیدی از ویدیو باشد، به بهترین شکل برای شما آماده کند. این جریان دائمی ایده‌های جدید باعث می‌شود که مخاطبان او به دیدن ویدئوهای او علاقه مند شوند و همیشه برای چیزهای بیشتر بازگردند.

یکی از ویدیوهای خنده دار مستر بیست که توجه بسیاری را از سمت مردم دریافت کرد این بود که مستر بیست 1،000،000 اربیز را در حیاط خانه ی دوستش ریخت. و با استفاده از این اربیز های رنگی لحظات خنده داری را ایجاد کرد. واکنش دوستان مستر بیست و حماقت موجود باعث شد که این ویدیو در بین تماشاگران بسیار دیده شده و تبدیل به یک ویدیو پر بازدید شود.

مستر بیست یکی از مطرح ترین تولید کنندگان محتوای خنده دار و سرگرم کننده است.
یکی دیگر از ویدیوهای بامزه mr beast این است که 1 میلیون تکه ی لگو را در خانه ی دوستش قرار داده بود. در این ویدئو مستر بیست، دوستانش را با پر کردن خانه ی او با یک میلیون لگو سوپرایز کرد.

هرج و مرج ایجاد شده و سختی جابجایی دوستش در خانه باعث خنده دار شدن این ویدئو شده بود. قسمت خنده دار این بود که دوستش سعی داشت مسیر خودش را در میان هزارتویی از تکه های لگو پیدا کند. این مساله نشان دهنده ی استعداد مستربیست برای ایجاد شرایط غیرقابل پیش بینی و خنده دار بود.
به غیر از چالش های غیرمعمول مستر بیست او همچنین برای رفتارهای مهربانانه و انسان دوستانه ی خود معروف شده است.
او برای مادرش یک خانه خرید و 100،000 دلار به او داد. او مادر خود را با یک هدیه ای که زندگی اش را تحت تاثیر قرار میداد سوپرایز کرد. با این وجود با توجه به اینکه او ویدیو هایی درباره پرنک یا دست انداختن دیگران تولید میکند او قبل از دادن چک واقعی به مادر خود او را با دادن یک چک الکی دست انداخت.

ترکیب این کار زیبا و انسان دوستانه با دست انداختن او باعث شد لحظات دلگرم کننده ای را ایجاد کند و این توانایی مستر بیست را در ایجاد محتوایی که ترکیبی از شوخ طبعی و مهربانی است را نشان میدهد.
در کل، ویدیو های mr beast نشان دهنده ی خلاقیت و توانایی او برای سرگرم کردن مخاطبانش است. چه پرنک های غیرمعمول او و چه سوپرایز کردن مردم با هدایایی که زندگی آنها را متحول میسازد او همیشه برلب مخاطبان خود لبخند می آورد.

مستر بیست
Mr Beast کیست؟ | چرا کانال یوتیوب مستر بیست جذاب است؟

تمایل به پیشرفت کیفیت ویدئوها، به صورت مداوم

MR Beast به خاطر تمایلش به پیشرفت کیفیت در کارهایش و انجام ایده هایی که هیچ کس دیگری حاضر به انجام آن نیست مشهور است. موضوع ویدئو های مستر بیست چه کاشت 20,000,000 درخت باشد، یا اهدای میلیون‌ها دلار یا انجام بدلکاری‌های دیوانه‌کننده، می توانید مطمئن باشید که بهترین ورژن ممکن را خواهد ساخت و از این نظر هر روزه در حال جابجا کردن استاندارد های یوتیوب است. این تمایل به ریسک کردن و انجام کارهایی که دیگران جرات آن را ندارند، چیزی است که ویدیوهای MR Beast را بسیار محبوب می کند و او را از سایر یوتیوبر ها متمایز می کند.

تجهیزاتی که مستر بیست برای تولید محتوای خود استفاده میکند:
دوربین: دیده شده که مستر بیست از دوربین های مختلفی در ویدیو های خود استفاده کرده است. که شامل کنن EOS-1DXMark II، کنن EOS R و سونی A7S III این دوربین ها برای کیفیت بالای آن ها برای فیلم برداری شناخته شده اند و همچنین برای زیاد انتخاب شدن آن ها توسط تولید کنندگان محتوا.چ
میکروفن: برای گرفتن صدای واضح مستر دیده شده که ئمستر بیست از میکروفن Rode NTG3 shotgun استفادهد کرده است. این میکروفت معمولا برای تولید ویدیوهای حرفه ای استفاده میشود چرا که صدا را خیلی واضح ضبط میکند.

هدیه های نقدی با ارزش

یکی از محبوب ترین عناصر ویدیوهای MR Beast، هدایای پولی کلان او است. چه او 100000 دلار به یک سابسکرایب خوش شانس بدهد، چه 1000000 دلار به یک غریبه تصادفی، هدایای نقدی با ارزش MR Beast همیشه مورد توجه مخاطبانش قرار می گیرد. هیجان و انتظاری که این هدایا را احاطه کرده است، بخش بزرگی از چیزی است که ویدیوهای MR Beast را بسیار محبوب می‌کند و باعث می‌شود مردم برای دیدن بیشتر این نوع ویدئو ها برگردند.

ارتباط با مخاطبان

در نهایت، MR Beast به دلیل تعامل با مخاطبانش شناخته شده است. او به طور منظم از طریق ویدیوها، نظرات و شبکه های اجتماعی خود با طرفداران خود در ارتباط است و همیشه در حال یافتن راه های جدیدی برای مشارکت دادن مخاطبان خود در محتوای خود است. این سطح از تعامل بخش بزرگی از چیزی است که ویدیوهای مستر بیست را بسیار محبوب می کند، زیرا حسی در جامعه مخاطبین و ارتباط با آنها ایجاد می کند که یافتن آن در جاهای دیگر در یوتیوب دشوار است.

 

 

نتیجه گیری

MR Beast یکی از محبوب ترین یوتیوبر های جهان است و این میزان از موفقیت بی دلیل نیست. MR Beast با ترکیبی از شوخ طبعی، خلاقیت، تمایل به جابجا کردن استانداردها، هدایای پول کلان و تعامل با جامعه، طرفداران زیادی به دست آورده که از ویدیوهای او سیر نمی شوند. چه طرفدار مستر بیست باشید و چه به تازگی با ویدئوهای او آشنا شده اید، نمی توان انکار کرد که ویدیوهای MR Beast از محبوب ترین و سرگرم کننده ترین ویدیوها در یوتیوب هستند.