Xbox Game Pass دو بازی نقش آفرینی بسیار تحسین شده Octopath Traveler 1 و 2 را به مجموعه بازی های خود اضافه کرده است. مایکروسافت معمولاً از مدت ها قبل اعلام می کند که چه عناوینی به این سرویس اشتراکی اضافه می شوند، اما اوایل ماه ژوئن فهرست بازی ها کم بود. اکنون، مایکروسافت بازی های بیشتری را که در نیمه اول ژوئن به Xbox Game Pass اضافه می شوند، معرفی کرده و این دو بازی هم اکنون برای دانلود در دسترس هستند.

بازی Octopath Traveler یک RPG برنده جوایز است که توسط Square Enix و Acquire توسعه یافته است. این بازی در ابتدا در سال 2018 برای نینتندو سوییچ منتشر شد و سپس به پلتفرم های PC، Xbox One، PS4 و PS5 پورت شد. بازی با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و بازیکنان از گرافیک “HD-2D” رضایت بخش آن را تمجید کردند. به لطف سیستم مبارزه نوآورانه، سیستم پیشرفت جذاب و موسیقی متن به یادماندنی، Octopath Traveler به یکی از بازی های محبوب بسیاری از بازیکنان، به ویژه علاقه مندان به بازی های قدیمی و RPG تبدیل شد. 

بازی Octopath Traveler 2 نقدهای عمدتاً مثبتی دریافت کرد و بیشتر شبیه به ادامه ای از بازی اول بود تا یک نسخه جدید. این بازی چندین به روزرسانی در گیم پلی، مانند چرخه روز و شب، و تغییرات بهبود کیفیت زندگی معرفی کرد اما در سایر موارد بسیار شبیه به نسخه قبلی خود باقی ماند. به نظر می رسد این همان چیزی بود که طرفداران می خواستند و Octopath Traveler 2 پس از انتشار در سال 2023 به صدر جداول فروش خرده فروشی رسید.

بازی اضافه شده به Xbox Game Pass

عناوین ژوئن ۲۰۲۴ Xbox Game Pass

  • Firework (PC) – هم اکنون موجود است  
  • Rolling Hills: Make Sushi, Make Friends (Cloud/Consoles/PC) – هم اکنون موجود است  
  • Octopath Traveler (Cloud/Consoles/PC) – هم اکنون موجود است  
  • Octopath Traveler 2 (Cloud/PC/Xbox Series X) – هم اکنون موجود است  
  • Depersonalization (PC) – 12 ژوئن  
  • Isonza (Cloud/Consoles/PC) – 13 ژوئن  
  • The Callisto Protocol (Cloud/Consoles/PC) – 13 ژوئن  
  • Still Wakes the Deep (Cloud/PC/Xbox Series X) – 18 ژوئن  

 

شایعاتی مبنی بر آمدن بازی Octopath Traveler 2 به Xbox Game Pass اواخر سال گذشته آغاز شد و اگرچه مایکروسافت این شایعات را تکذیب کرد، اما در اوایل ژوئن دوباره مطرح شدند و به حقیقت پیوستند. اکنون مشترکین Xbox Game Pass می توانند هر دو بازی Octopath Traveler و Octopath Traveler 2 را بدون هزینه اضافی بازی کنند. 

کسانی که ترجیح می دهند بازی ها را خریداری کنند، این دو بازی همزمان با اضافه شدن به Xbox Game Pass تخفیف نیز خورده اند. 

برای کسانی که ترجیح می دهند بازی های خود را “مالک” باشند، اضافه شدن این دو بازی به Xbox Game Pass همزمان با عرضه یک بسته ویژه شامل هر دو عنوان با قیمت تخفیفی بود.

مشترکین این سرویس در ماه ژوئن منتظر بازی های زیادی می توانند باشند. بازی های Firework و Rolling Hills: Make Sushi, Make Friends در 4 ژوئن به این سرویس اضافه شدند و بازی های بیشتری در راه هستند. 

بازی The Calisto Protocol از Striking Distance Studios در ۱۴ ژوئن به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد و چند روز بعد از آن بازی Still Wakes the Deep از استودیو The Chinese Room که یک بازی اول شخص داستانی است نیز به این سرویس اضافه خواهند شد.

و کسانی هم که طرفدار بازی های ترسناک هستند این ماه بازی Firework نیز به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد و طرفداران این ژانر را سرگرم خواهد کرد.