توسعه دهنده بازی Destiny 2، بانجی، قبل از عرضه آخرین بسته الحاقی بازی به نام The Final Shape که قرار است فردا، ۴ ژوئن، منتشر شود، به وضعیت ناخوشایند خود اذعان کرد. در یک اشتباه بزرگ، The Final Shape “به طور تصادفی در سرویس استریمینگ PS5 منتشر شد” و اکنون اسپویلرهای این داستان چند ده ساله به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شوند.

بانجی در توییتر پستی منتشر کرده و عذرخواهی خود را بیان کرده و تأیید کرده است که “گروه کوچکی از بازیکنان توانستند کمپین، بخش Collections و دیگر اطلاعات مربوط به جوایز موجود در The Final Shape را بازی کنند”. آنها همچنین گفتند:

“همیشه بسیار دشوار است که کار سخت تیم ما به صورت زودهنگام فاش شود” و از طرفداران می خواهد که داستان را اسپویل نکنند و کسانی که اسپویل می کنند را گزارش کنند “تا بازیکنان بتوانند خودشان نتیجه گیری داستان Light and Darkness را تجربه کنند”.

Destiny 2 The Final shape

بانجی از توضیح چگونگی دسترسی بازیکنان به این بسته الحاقی خودداری کرده است، پس حتی ممکن است یکی از کارآموزان خودشان به صورت تصادفی این کار را کرده باشند. 

در ردیت، طرفداران به شدت عصبانی هستند و مدیران ردیت تلاش بر جلوگیری از مشکلات احتمالی هستند.

اطلاعات نادرست به طور گسترده در حال انتشار هستند اما به نظر می رسد که اسپویلرهای واقعی نیز در میان این اطلاعات غلط وجود دارند. حتی گمانه زنی های فزاینده ای وجود دارد که این خطا ممکن است به سونی مربوط باشد، زیرا به نظر می رسد که هدایت بازیکنان به سرورهای درست چیزی است که باید توسط صاحب پلتفرم تضمین شود.

هیچ کس از اسپویل شدن بازی، کتاب و یا فیلم مورد علاقه اش خوشش نمی آید. اینکه کدام اطلاعات غلط هستند و کدام واقعا اسپول، تا زمانی که خودتان The Final Shape را تجربه نکنید مشخص میشود پس ما پیشنهاد می کنیم تا جای ممکن از فضای ردیت دوری کنید تا از این اطلاعات روز افزون در امان باشید.