همانطور که توسط حساب توییتر @ResiEvilCentral مشاهده شده است، منبع شخصی @BioDeclassified جزئیات بیشتری در مورد شایعات مربوط به بازسازی جدید “Resident Evil 1” فاش کرده است. این منبع ویدیویی را منتشر کرده که در آن تمام جزئیات را مشخص می کند. به گفته آن‌ها، این نسخه فعلاً با کد “BIOHAZARD: RE1” شناخته می‌شود و روند داستان آن نسبت به نسخه اصلی کندتر خواهد بود. علاوه بر این، به گسترش بیشتر داستان اصلی نیز خواهد پرداخت.

به گفته منابع، در بازسازی “Resident Evil 1″، به دلیل تعداد محدود دشمنان، هر زامبی دارای مدل منحصر به فردی خواهد بود. همچنین، برای کشتن آن‌ها به گلوله‌های بیشتری نسبت به بازسازی RE2 نیاز خواهد بود. یک دوربین سوم شخص متفاوت استفاده خواهد شد که بازتاب‌دهنده سرعت کندتر بازی است. در نهایت، هیچ پس‌زمینه از پیش رندر شده‌ای وجود نخواهد داشت و می‌توان انتظار داشت که بهبود قابل‌توجهی در گرافیک بازی داشته باشیم.

بازسازی رزیدنت ایول

کپکام قصد دارد تجربه “Resident Rvil 1” را به چیزی ترسناک‌تر تبدیل کند

انتظار می‌رود بازی دارای سرعت کندتری باشد و همین مساله باعث خواهد شد که تجربه ی ما از بازی گسترده تر از قبل شود. مشابه نسخه ریمستر، افزودن Crimson Heads نیز لایه دیگری از هیجان را اضافه می‌کند. به طور کلی، بهتر است فعلاً انتظارات خود را از نسخه بازسازی شده Resident Evil 1 در حد معقول نگه داریم.

وجود این بازی تقریباً یک هفته پیش توسط چندین منبع درون شرکت تولید کننده فاش شد و به جزئیات تایید نشده اعتبار بخشید. به طور کلی، پیشنهاد می شود که تا زمان منتشر شدن خبر رسمی از عرضه ی این بازی به این شایعات توجه نشود. ایمیل ناشناس دریافت شده توسط Biohazard Declassified ممکن است در نهایت نادرست باشد. علاوه بر این، کپکام هنوز به طور رسمی شروع پروسه ی بازسازی این بازی را اعلام نکرده است.

طبق گزارش‌ها، بازسازی “Resident Evil 1” قرار است در سال ۲۰۲۶ برای جشن گرفتن سی‌امین سالگرد این سری منتشر شود. این اطلاعات از منابع مختلفی تأیید شده است که کپکام برنامه دارد تا بازی‌های قدیمی‌تر این سری را برای نسل جدید بازیکنان بازسازی کند. این بازسازی دومین بازسازی این بازی خواهد بود؛ اولین بازسازی در سال ۲۰۰۲ برای نینتندو گیم‌کیوب منتشر شد و نسخه‌ای HD از آن نیز در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد.

در مجموع، با توجه به اطلاعات موجود، بازسازی “Resident Evil 1” نه تنها بهبودهای گرافیکی چشمگیری خواهد داشت، بلکه با گسترش داستان و جزئیات بیشتر، تجربه‌ای عمیق‌تر و ترسناک‌تر را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد. این بازسازی می‌تواند نقطه عطفی در سری بازی‌های رزیدنت ایول باشد و بازیکنان را به دنیای وحشت و بقا بازگرداند.