ماه ژوئیه با مجموعه بازی‌های ماهانه پلی استیشن پلاس، انبوهی از اسلحه، هیجان روی یخ و تهدید و خرابکاری به ارمغان می‌آورد. از دوم ژوئیه، همه اعضای پلی استیشن پلاس می‌توانند بازی های NHL 24،Borderland3  و بازی مهمانی فضایی Among Us را به فهرست بازی‌های خود اضافه کنند. علاوه بر این موارد، بسته‌ی جوایز درون بازی Genshin Impact نیز از ۱۶ ژوئیه به صورت انحصاری برای اعضای پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهد بود. در ادامه نگاهی دقیق‌تر به هرکدام از بازی ها می‌اندازیم:

Borderlands 3 |(پلی استیشن پلاس) PS4, PS5

در یک ماجراجویی پر از هرج و مرج،تا می توانید شلیک کنید و غارت کنید. در لبه‌ی کهکشان، گروهی از سیارات توسط گروه های نظامی بی‌رحمانه استثمار می‌شوند. آنها غارتگر و پر خشونت هستند.  سرزمین‌های مرزی (Borderlands) مثل خانه شماست. اکنون فرقه‌ای دیوانه به نام «The Children of the Vault» ظهور کرده و مانند یک بیماری فراگیر فضایی در حال گسترش است. شما برای سرنگونی آنها تنها تعدادی از متحدان و مهمات جنگی دارید. به عنوان یکی از چهار شکارچی صندوقچه‌ی کاملاً جدید و به شدت قابل شخصی‌سازی بازی کنید . شکارچی صندوقچه‌ی خود را با انبوهی از گزینه‌های شخصی‌سازی سفارشی کنید و از مهارت های مجزا برای تنظیم توانایی‌ها با سبک بازی مورد نظر خود استفاده کنید. به صورت آنلاین یا در حالت split-screen co-op با هر کسی در هر زمانی که خواستید بدون توجه به سطح یا پیشرفت ماموریت خود بازی کنید. دشمنان و چالش‌ها را به صورت تیمی شکست دهید، اما پاداش‌هایی را که به تنهایی مال شماست به دست آورید ،هیچ کس از غارت جا نمی‌ماند.

NHL 24 |(پلی استیشن پلاس) PS4, PS5

همانطور که EA Sports NHL 24 با انبوهی از ویژگی‌های جدید بازی و حالت‌های ارتقا یافته، فضایی برای شما مهیا می کند تا اکشن جذابی را روی یخ تجربه کنید و در کنار آن هاکی را احساس کنید. موتور بازی سازی Exhaust، هیجان و خستگی بازی‌های با فشار بالا را بازسازی می‌کند .حرکات مهارتی کنترل کامل  و سیستم پاس دادن دیداری بازسازی شده، استراتژی‌های لحظه‌ای شما را گسترش می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که آن‌ها را با دقت کامل اجرا کنید. تیم NHL 24 Ultimate  خود را بسازید و لحظات بازی‌های کلاسیک و نکات برجسته‌ی اخیر را در HUT Moments بازسازی کنید و دنیای گسترده‌ی Chel را کاوش کنید که بعنوان بازی متقابل، EASHL بازطراحی شده و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

Among Us | (پلی استیشن پلاس) PS4, PS5

در این بازی یک مهمانی آنلاین منحصر به فرد است اما در فضا! برای سفر آماده شوید، اما مراقب Impostor باشید! برای سرپا نگه‌داشتن سفینه‌ فضایی خود و بازگشت به تمدن، وظایفتان را انجام دهید، اما مراقب باشید زیرا یک یا چند بازیکن به صورت تصادفی در میان خدمه، Impostorهایی هستند که برای خرابکاری کشتی و کشتن همه تلاش می کنند. این به عهده‌ی انسان‌های باقیمانده است که وظایف خود را به پایان برسانند و Impostorها را شناسایی کنند تا آن‌ها را به پرتگاه فضا پرتاب کنند. اما مراقب باشید چون Impostorها از هر ترفندی برای متقاعد کردن همه استفاده می‌کنند که نشان دهند آن‌ها هم‌تیمی تان هستند، بنابراین هر چیزی را که می‌شنوید باور نکنید. بهانه ها را باور نکنید، در غیر این صورت ممکن است شما کسی باشید که به اشتباه بیرون انداخته می‌شوید.

بسته‌ی پلی استیشن پلاس برای Genshin Impact

اعضای پلی استیشن پلاس همچنین می‌توانند با دریافت یک بسته‌ی اختصاصی پلی‌استیشن پلاس، جوایز درون بازی برای Genshin Impact را دریافت کنند. این بسته را علاوه بر لیست بازی‌های ماهانه‌ی پلی‌استیشن پلاس، در زمانی که در دسترس قرار گرفت، می‌توانید در فروشگاه پلی‌استیشن پیدا و دانلود کنید. برای دسترسی، بازی Genshin Impact را از فروشگاه پلی‌استیشن دانلود کنید.

این محصول را خریداری کنید و جوایز زیر را درون بازی Genshin Impact دریافت نمایید:

  • Primogems × 160
  • Fragile Resin × 4
  • Hero’s Wit × 20
  • Mystic Enhancement Ore × 30
  • Mora × 150,000

آخرین فرصت برای دانلود بازی‌های ماه ژوئن

اعضای پلی‌استیشن تا اول ژوئیه فرصت دارند بازی‌های SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake، AEW Fight Forever و Streets of Rage 4 را به فهرست بازی‌های خود اضافه کنند.

بیشتر بخوانید …

پلی‌استیشن در نمایشگاه گیمزکام 2024 (Gamescom) شرکت نمی‌کند.

بازی های PlayStation Plus برای مشترکین Premium و Extra در ژوئن۲۰۲۴