اگر مشترک PlayStation Plus هستید، ژوئن پر از اتفاقات هیجان انگیز برای شماست. در 18 ژوئن، کاتالوگ بازی های PlayStation Plus با 14 بازی جدید از جمله Monster Hunter Rise، Football Manager 2024 و Crusader Kings 3 گسترش می یابد. چهار بازی به طور انحصاری برای مشترکین Premium در دسترس خواهند بود که شامل سه بازی کلاسیک و یک تجربه VR می شوند.

این بازی های جدید به بازی های اضافه شده قبلی در جشن های Days of Play می پیوندند. در ادامه نگاهی دقیق تر به همه بازی های موجود در این ماه، خواهیم داشت.

Monster Hunter Rise (PS5, PS4)

این نسخه یکی از بهترین بازی های Monster Hunter چه برای تازه واردان و چه برای خوره های این بازی حساب می شود. این نسخه فرمول بازی را بهبود بخشیده. لوپ شکار کردن هیولا های وحشی مختلف و گرفتن متریال های مختلف از اجسادشان با هدف بهبود شخصیت خود همچنان از درگیر کننده ترین لوپ های بازی های کامپیوتری است. اگر هم از تنهایی بازی کردن خسته شدید، می توانید با ۴ دوست خود به بازی کردن بپردازید و با هم به شکار خطرناک ترین هیولا هم رفته و لذت شکست آن ها را تجربه کنید.

Monster Hunter Rise

Football Manager 2024 (PS5)

درست مثل بازی های قبلی این سری، بازی Football Manager 2024 شما را به تجربه ساخت یک تیم فوق العاده و شکست نا پذیر دعوت میکند. هدف شما پیروزی در لیگ های مختلف و رسیدن به جام قهرمانی است. شما از صفر تیم خود را ساخته، آن را ارتقا داده. هدف اصلی شما و تیمتان جمع آوری کاپ های مختلف مسابقاتی مانند لیگ قهرمانان اروپا است. این بازی شامل بهترین تیم های دنیا از کشور های مختلف و بهترین بازیکنان دنیا است.

Football Manager

Crusader Kings 3 (PS5)

بازی Crusader Kings 3 درباره جانشینی و سیاست های درباری است. هدف این بازی این است که میراث خاندان نجیب شما برای قرن ها حفظ شود. شما باید با نقشه ها و تدابیر مختلف قدرت را حفظ کنید و با پیامدهای تصمیمات خود در این داستان قرون وسطایی روبرو شوید.

playstation plus : Crusader Kings 3

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 (PS5 and PS4)

اگر یکی از بازی های Monster Energy Supercross را قبلا تجربه کرده اید، این بازی جدید قرار نیست تجربه ای تازه برای شما باشد زیرا که تمامی نسخه های این بازی مشابه هم هستند. اما اگر حوصله شما سر رفته و به دنبال خوش گذرانی هستید بازی های Supercross شرکت Milestone SRL گزینه مناسبی هستند. این بازی ها چالش برانگیز هستند، و شامل لیست کاملی از موتور سواران واقعی هستند.

After Us (PS5)

شما در نقش گایا، روح زندگی بازی می کنید و دنیای پس از انقراض انسان ها را کاوش می کنید. تلاش شما این است که به این سیاره ویران شده شانس دومی برای بقا بدهید. با نجات روح های حیوانات منقرض شده، گایا می تواند آخرین لحظات زندگی آن ها را تجربه کند، دلایل ویرانی زمین را کشف کند و در طول سفر خود زندگی را گسترش دهد.

playstation plus : After us

Anno 1800 (PS5)

بازی Anno 1800 در دوران آغازین عصر صنعتی جریان دارد. شما مسئول تعیین مسیر آینده در این دنیای جدید هستید. باید تصمیم بگیرید که آیا نوآوری کنید یا از منابع سوءاستفاده کنید. در این بازی استراتژی و اقتصاد، وظیفه شما ساخت شهرها، ایجاد شبکه های حمل و نقل و غلبه بر رقبای خود از طریق دیپلماسی، تجارت و جنگ است. به طور کلی، هدف این است که در این دنیای جدید پیشرفت کنید و به موفقیت برسید. این بازی برای مشترکین PlayStation Plus در دسترس قرار گرفته است. 

playstation plus : Anno 1800

Police Simulator: Patrol Officers (PS4, PS5)

بازی Police Simulator: Patrol Officers به شما امکان می دهد تا به عنوان یک افسر پلیس قوانین را اجرا کنید. از تخلفات پارکینگ تا جرایم جدی تر، شما باید با جرایم به طور سخت گیرانه ولی عادلانه برخورد کنید و وظایف روزانه خود را انجام دهید. هرچه در کار خود بهتر شوید، محله ها و مناطق بیشتری در شهر خیالی Brighton ایالات متحده برای شما باز می شود.

playstation plus : Police Simulator: Patrol Officers

Far Cry 4 (PS4, PS5)

خیلی ها درباره اینکه کدام نسخه از سری بازی های Far Cry بهترین نسخه است بحث می کنند اما به نظر ما Far cry 4 جزو یکی از بهترین ها است. یک شخصیت بد کاریزماتیک، سرزمین زیبای Kyrat، و مبارزات نفس گیر با انواع سلاح های مختلف با هدف از بین بردن یک حکومت دیکتاتوری، همه باعث شدند این بازی در یاد ها باقی بماند. فراموش نکنیم که میتوان فیل سواری هم کرد.

playstation plus : Far Cry

Lego: The Hobbit (PS4, PS5)

بازی Lego: The Hobbit یکی از دو بازی لگویی است که این ماه در دسترس قرار دارد. در این بازی، داستان بیلبو بگینز دنبال می شود که توسط جادوگر گندالف به گروه تورین اوکنشیلد و دورف ها می پیوندد. مثل سایر بازی های لگو، این بازی هم یک اقتباس خنده دار از فیلم های معروف است که در آن با تخریب و ساختن به پیروزی می رسید.

playstation plus : Lego The Hobbit

Lego: The Incredibles (PS4, PS5)

اگر بازی های فانتزی دوست ندارید، می توانید با خانواده پار همراه شوید و با استفاده از ابرقدرت هایشان دنیا را نجات دهید. این بازی اقتباسی از هر دو فیلم سری The Incredibles است.

playstation plus : the incredibles

Kayak VR: Mirage 

آیا دوست دارید قایق سواری کنید ولی از خیس شدن خوشتان نمی آید؟ این بازی PlayStation VR 2 بهترین جایگزین است. می توانید در طبیعت به کاوش بپردازید و از روی مبل راحتتان از طبیعت بکر لذت ببرید.

Lego Star Wars 2: The Original Trilogy

مشترکین PlayStation Plus Premium این ماه یک بازی لگو سوم هم دریافت می کنند: بازی ای که در یک کهکشان دور اتفاق می افتد. این بازی بر اساس وقایع سه گانه اصلی Star Wars ساخته شده است و در ابتدا برای PSP عرضه شده بود. اکنون با گرافیک بهبود یافته برای کنسول ها عرضه شده است. 

playstation plus : Lego Star Wars Triliogy

Ghosthunter

تصور کنید اگر Ghostbusters سلاح های خود را با سلاح های واقعی عوض کنند. این تقریباً تصوری از آنچه که با کنترل کارآگاه تازه کار لازاروس جونز تجربه خواهید کرد، به شما می دهد. این بازی ترکیبی خوب از ترس و بقا و اکشن است و وقتی متوجه می شوید که صدای جونز توسط راب پاولسن از شهرت Pinky and the Brain ارائه شده، به طور غیرارادی خنده دار می شود.

 

Daxter

دکستر در بازی خودش وارد میدان می شود. او از شریکش جک جدا شده و باید در شهر Haven به دنبال راهی برای نجات جک از زندان بگردد. این بازی که نسخه اصلی آن برای PSP ساخته شده، حالا با بهبودهایی مثل ارتقای گرافیک، سیو کردن سریع و فیلترهای ویدیویی سفارشی برای PS5 و PS4 عرضه شده است.

 

بیشتر بخوانید:

تلاش سونی برای جذب گیمرهای PC به سمت پلی استیشن

30 خبر خوب برای گیمرها

مقایسه فروش PS5 و Xbox Series X|S – آوریل 2024