HBO در سریال “The last of us” بازیگر مطرح دیگری به مجموعه بازیگران خود اضافه کرده است – اما این بار، این بازیگر در بازی‌های ویدیویی نیز شناخته شده است. جفری رایت به فصل دوم سریال “The last of us” پیوسته است و نقش آیزاک را بازی خواهد کرد، همان شخصیتی که او در بازی “آخرین ما: بخش دوم” ناتی داگ بازی کرده بود. به گفته HBO، آیزاک، رهبر قدرتمند و آرام یک گروه بزرگ شبه‌نظامی است که به دنبال آزادی بود، اما به جای آن درگیر یک جنگ بی‌پایان با دشمنی با منابع شگفت‌انگیز شده است.

این اولین باری نیست که HBO بازیگری از بازی‌های ویدیویی را برای تکرار نقش خود به سریال می‌آورد. در فصل اول، مرل دندریج بازگشت تا نقش مارلین را بازی کند. تروی بیکر و اشلی جانسون، که به ترتیب نقش جوئل و الی را در بازی‌ها بازی کردند، نیز در فصل اول ظاهر شدند، اما نه به عنوان شخصیت‌هایی که در سری بازی‌های ناتی داگ بازی کردند. بازیگر ابی، لورا بیلی، نیز در قسمت پایانی حضور کوتاهی داشت.

جفری رایت کار های قوی تر از “The last of us” در کارنامه خود دارد و در طول دوران طولانی حرفه خود نقش‌های برجسته بسیاری داشته است. این نقش‌ها شامل درام محبوب دیگری از HBO به نام “west world” است که برای آن سه نامزدی امی دریافت کرد. همچنین او نقش جیمز گوردون را در فیلم “بتمن” ایفا کرده و در فیلم‌های وس اندرسون مانند “Asteroid city” و “French dispatch” ظاهر شده است. به تازگی، او اولین نامزدی اسکار خود را برای نقش اصلی در فیلم “American fiction” کسب کرد که IGN به آن نمره ۱۰ از ۱۰ داد.

جفری رایت در the last of us

جفری رایت از آخرین بازیگر های اضافه‌شده به گروه بازیگران فصل دوم “The last of us” است که طی چند ماه گذشته به تدریج کامل شده است. او به دیگر اعضای جدید گروه مانند دنی رامیرز (مانی)، آریلا بارر (مل)، تاتی گابریل (نورا)، اسپنسر لرد (نل)، کاترین اوهارا (نقش نا معلوم)، یانگ مازینو (جسی)، و ایزابلا مرسد که نقش اصلی دینا را بازی خواهد کرد، می‌پیوندد. با این حال، پر انتظارترین نقش جدید بدون شک ابی، یکی از شخصیت‌های اصلی “The last of us : Part Two” بود که به کیتلین دیور رسید.

در همین حال، بلا رمزی و پدرو پاسکال به ترتیب در نقش‌های الی و جوئل بازخواهند گشت. HBO اولین تصاویر رسمی از این دو در فصل دوم را اوایل این ماه منتشر کرد (هرچند تعداد زیادی از عکس‌های لو رفته از صحنه نیز به ما نگاهی به ادامه مورد انتظار این سریال داده‌اند).

HBO هنوز تاریخ انتشار رسمی برای فصل دوم “آخرین ما” را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۵ باشد.