طبق گزارشات، به نظر می رسد که گوگل پیکسل ۹ زودتر از موعد عرضه در حداقل یکی از بازارها آفتابی شده است. یک کاربر X این گوشی را به رخ کشیده که به نظر می رسد رنگ صورتی داشته و با ماژول دوربین ضخیم و طراحی خاص گوگل همراه است.

طبق رسوم همیشگی، عرضه هر محصول بزرگ از طرف گوگل با سیل عظیمی از لو رفتن اطلاعات همراه است که تقریبا همه چیز راجع به آن محصول را فاش می کند. حالا به لطف کاربری از الجزایر در X، ما این فرصت را داریم تا پیکسل ۹ را از نزدیک ببینیم.

نمونه لو رفته از پیکسل ۹ صورتی رنگ است که نشان دهنده تمایل گوگل برای بازگرداندن رنگ های غیرمعمول است. این گوشی دقیقا همانطور که در شایعات گفته شده بود به نظر می رسد، با ماژول دوربین ضخیم شیشه ای به شکل قرص طراحی می شود . متاسفانه، به دلیل خاموش بودن گوشی، نگاهی به هیچ یک از ویژگی های آن نمی توانیم بیندازیم، اما کاربر مذکور وعده ی انتشار اطلاعات بیشتر را در روزهای آتی داده است .البته، این احتمال وجود دارد که پیکسل ۹ مورد نظر گوشی ماکت فرم باشد. حتی اگر اینطور نباشد، احتمالا برای مدت طولانی آن را روشن نخواهیم دید، زیرا گوگل مطمئناً آن را غیرفعال می کند، همان کاری که با پیکسل های لو رفته در گذشته انجام داد.

بیشتر بخوانید…

Google Keep می تواند از چند اکانت پشتیبانی می کند.

اخبار اپل : از افشاگری های طراحی ایفون ۱۶ و مک بوک پروی جدید …