گوگل ادز این روزها یکی از مهمترین و اصلی ترین پلتفرم های جهانی برای تبلیغات به شمار می رود. این ابزار گرانبها کاری می کند که شما با پرداخت حداقل هزینه ی تبلیغاتی و با کنترل بر روی اکثر پارامترها، مشتریان بیشتری را به بیزنستان جذب کنید. اما همانگونه که در همه جا افراد سودجویی هستند که از نام و هویت سایر برندها، برای کسب درآمد بیشتر استفاده می کنند گوگل ادز هم ازین قانون جدا نیست. افراد سودجوی زیادی موارد بسیار زیادی را مرتکب شده اند و باعث ایجاد دردسر برای خود گوگل و صاحب اصلی بیزنس شده اند. گوگل که دید وضعیت به این شکل دارد پیش می رود؛ تصمیم گرفت یک مورد را برای تمامی کاربرانش اجباری کند: وریفای اکانت گوگل ادزشان. در این مقاله تصمیم داریم تا با هم بفهمیم وریفای اکانت گوگل ادز چیست و چرا ما باید هرچه سریعتر آن را انجام دهیم. پس در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

وریفای اکانت گوگل ادز چیست؟

گوگل از سال ۲۰۲۰ و با ظهور اولین جرقه های این مشکل تمامی کاربرانش را دعوت کرد تا با وریفای اکانت گوگل ادز خود تجربه ی بهتری در استفاده از این برنامه داشته باشند. کاربران بسیاری از کشورها از طریق ایمیل یا یک راه بسیار کوتاه می توانستند به گوگل هویت خود را بشناسانند و از مزیت های یک اکانت وریفای شده لذت ببرند.
اما ما که در ایران زندگی می کنیم و در تمام زندگیمان از تحریم های گوناگون رنج برده ایم این مرحله هم سختی های زیادی را برایمان به همراه آورد و دور از جان شما دهنمان برای وریفای یک اکانت به صورت کامل سرویس می شود.
در حقیقت وریفای اکانت گوگل ادز شما، به این معنی است که شما خودتان و بیزنستان را به گوگل می شناسانید و وقتی گوگل شما را بشناسد یعنی در حقیقت مشتریان شما هم می دانند که چه کسی پشت این تبلیغات آنلاین است و راحت تر به خرید خود ا شما اعتماد می کنند.
همچنین این وریفای و احراز هویت کمک می کند تا جلوی مجرمان و کلاهبرداران اینترنتی که به دنبال سو استفاده از اطلاعات دیگران هستند؛ گرفته شود.
گوگل معمولا از طریق یک ایمیل یا نوتیفیکیشن کاربران خود را مطلع می کند که باید اطلاعات هویتی خود را بارگذاری کنند و مراحل وریفای اکانت را انجام دهند. معمولا هم برای این کار به آن ها ۳۰ روز زمان می دهد تا این پروسه را شروع کنند و اقدامات لازمه را انجام دهند اگرنه اکانت گوگل ادز آن ها دچار مشکل خواهد شد.
این پروسه بای بسیاری از کاربران کار بسیار راحتی است و از طریق بارگذاری یک سری اطلاعات بسیار ساده و اولیه انجام می شود. اما اگر در ایران زندگی می کنید برای راهنمایی باید خدمتتان بگویم که باید از اطلاعات یک فرد واسطه برای وریفای کردن اکانت خود استفاده کنید.
اگر گوگل ادز بفهمد که شما از ایران دارید از خدمات آن ها استفاده می کنید؛ در جا اکانتتان را دچار مشکل می کند.

وریفای اکانت گوگل ادز

دلایل حیاتی ریفای اکانت گوگل ادز

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با دلایلی آشنا کنیم که چرا وریفای کردن اکانت گوگل ادز یک امر حیاتی و ضروری برای شماست.

اعتماد مشتریان به شما بیشتر می شود!

فکر نمی کنم که دیگر نیازی به گفتن باشد اگر شما مهر تایید گوگل ادز را بر پیشانی خود داشته باشید امکان اینکه کاربران به شما اعتماد کنند و از خدمات شما استفاده کنند تا چه اندازه زیاد می شود. برای مثال در اینستاگرام شما ممکن است صدها پیج و محصول به اسم برند نایک ببینید که بسیاری از آن ها تقلبی هستند. اما وقتی یک صفحه مهر تایید اینستاگرام را داشته باشد شما مطمین می شوید که این همان نایک اصلیست و خیالتان راحت می شود که از آن خرید کنید. جریان در تبلیغات گوگل هم دقیقا همین است.
زمانی که شما مهر تایید گوگل را دریافت می کنید اعتماد بیشتری را هم جلب می کنید و راه افراد سودجو را نیز برای سو استفاده از بیزنستان می بندید.

دلایل حیاتی ریفای اکانت گوگل ادز

ساپورت گوگل به شما احترام بیشتری می گذارد

زمانی که شما هویت خود را وریفای می کنید گوگل ادز احترام بیشتری به شما می گذارد. به نوعی شما سوگلی گوگل می شوید و حالاکه شما را می شناسد بیشتر هم دوستتان دارد و زمان بیشتری را به شما اختصاص می دهد. اگر سوالی داشته باشید و مشکلی برایتان پیش بیاید خیلی راحت و با استفاده از کمک گرفتن از ساپورت گوگل خیلی سریعتر به مشکل شما رسیدگی می کنند و کارهای شما را در اولویت بالاتری از اکانت های وریفای نشده می گذارند.

از business asset name و logo asset می توانید استفاده کنید

پس از اینکه اکانت تبلیغ در گوگل خود را وریفای کردید گوگل به شما قابلیت های ویژه ای می دهد که تا پیش از وریفای کردن اکانت خود به آن ها دسترسی نداشتید. برای مثال می توانید از اسم بیزنس و لوگویتان در تبلیغاتتان استفاده کنید که تا پیش از این نمی توانستید. این کار باعث می شود شکل ظاهری تبلیغاتتان نسبت به رقبایتان متمایز تر باشد و امکان دریافت کلیکتان از آن ها بیشتر شود و همین موضوع ctr شما را افزایش می دهد.

کلام پایانی

ما در این مقاله تلاش کردیم تا در ایتدا به شما بگوییم که چرا گوگل از شما می خوهد که اکانت گوگل ادزتان را وریفای کنید. در مرحله ی بعدی متوجه شدیم که اگر پروسه ی وریفای را انجام ندهید چه عقوبتی در انتظار شماست و در آخر هم به مزایای اکانت های وریفای شده پرداختیم.
راستش را بخواهید اگر وریفای کردن اکانت گوگل ادزتان برایتان تبدیل به معضل و چالشی شده است درکتان می کنم. زیرا بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید که اگر اکانتتان را وریفای نکنید گوگل حسابتان را می بندد و اگر به عنوان هویت یک شخص ایرانی (که در تحریم هم هست) اکانتتان را وریفای کنید گوگل ادز در بهترین حالت اکانتتان را ساسپند می کند.
ولی اصلا نگران نباشید؛ شما کافیست برای وریفای کردن اکانت خود همین امروز به ما پیام دهید تا ما در اولین فرصت اکانت شما را وریفای کنیم و آن را در اختیار شما بگذاریم.
این را به خاطر داشته باشید که تیم حرفه ای جیمکس همواره در کنار شماست.
امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

بیشتر بخوانید:

  1. دلایل ساسپند شدن اکانت تبلیغ در گوگل و راهکار بازیابی آن
  2.  بررسی دلایل استفاده از گوگل ادز