آخرین تریلر منتشر شده از بازی Fable تاکید ویژه ای بر چگونگی خراب کردن همه اجزای محیط بازی دارد.

تریلر جدیدی از بازی Fable در رویداد بازی‌های Xbox به نمایش درآمد که نشان می‌دهد انتخاب‌های شما در بازی می‌تواند پیامدهای جدی به دنبال داشته باشد. این تریلر با روایتی از قهرمان سابق آغاز می شود .قهرمانی که قصد داشت شاگرد جوان را تبدیل به قهرمانی دیگر کند. او با افسوس از اینکه شاگردش در نهایت تمام انتخاب‌های اشتباه را انجام داده، به نظر می‌رسد مصمم است تا «جهان را درست کند»، هرچند رویکرد او کمی شوم به نظر می‌رسد.

این تریلر بیشتر حالتی طنزآلود دارد و تصاویری از تعامل با طرفداران و دشمنان، رویارویی با یک وزغ غول پیکر و مبارزه با انسان‌ها و موجودات عجیب را نشان می‌دهد. با این حال، حسرت ناشی از اشتباهات گذشته بر کل تریلر سایه افکنده است.

Fable برای PC و Xbox Series X|S عرضه خواهد شد و از روز اول روی Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. همچنین تأیید شد که استودیوی Eidos Montreal به همراه Playground Games در ساخت این بازی همکاری داشته است.

fable trailer

این تنها پروژه همکاری مشترک جدید ایکس باکس نیست، زیرا بازی Perfect Dark جدید نیز توسط مایکروسافت و Crystal Dynamics به صورت مشترک توسعه داده می‌شود.علاقه‌مندان به بازی‌های نقش‌آفرینی با داستانی پرماجرا و دنیایی پویا می‌توانند منتظر بازی Fable در سال ۲۰۲۵ باشند.