بیشتر از ۱۵۰ تا از شخصیت های پلی استیشن در Astro Bot حضور خواهند داشت. همین قضیه باعث شد طرفداران له اشاره شدن به BloodBorne امیدوار شودند. طرفداران BloodBorne مدت هاست که منتظر خبری از این بازی خوش ساخت هستند و حالا این احتمال بیشتر هم شده است.

این مسکات با نمک پلی استیشن در بازی پلتفرمر Astro Bot که اواخر امسال منتشر می شود، باز خواهد گشت. این بازی به دلیل موفقیت Astro’s Playroom که روی تمامی کنسول های  PS5 به‌صورت پیش‌نصب ارائه شده بود، منتشر خواهد شد. 

Astro’s Playroom با استفاده نوآورانه از کنترلر DualSense و ارجاعات به پنج نسل از تاریخ بازی‌ها، بازیکنان بسیاری را به خود جذب کرد. نسخه جدید شامل بیش از ۱۵۰ بات VIP خواهد بود که از شخصیت‌های افسانه‌ای ۳۰ سال تاریخ پلی‌استیشن الهام گرفته‌اند.

Astro bot

Astro’s Playroom قبلاً به مجموعه‌های معروف پلی‌استیشن مانند نیتن دریک از سری Uncharted، کریتوس از God of War و شخصیت های دیگری مانند لارا کرافت از Tomb Raider اشاره کرده است. همچنین به بازی‌های شناخته شده دیگری مثل Crash Bandicoot نیز پرداخته است.

چندین ربات VIP در تریلر معرفی بازی جدید دیده شدند. این تریلر نقش بزرگتری برای قهرمانان مهمان در ۸۰ سیاره و شش کهکشان نشان می‌دهد. اما نبود شخصیت Bloodborne Hunter که قبلاً در Astro’s Playroom حضور داشت، توجه زیادی جلب کرد. طرفداران Bloodborne و FromSoftware سال‌هاست که خواستار نسخه بازسازی شده یا پورت PC این بازی هستند. با افزایش تعداد حضور مهمان‌ها در بازی جدید Astro Bot، احتمال دارد که سونی بالاخره به این بازی اشاره کند. همه چیز در تاریخ ۶ سپتامبر با عرضه Astro Bot برای PS5 فاش خواهد شد. به نظر شما با انتشار این بازی ممکن اسن خبری هم از Bloodborne در اینده ای نه چندان دور به گوشمان برسد؟ به نظر بعید است که سونی بازی به این پر طرفداری را به حال خود ول کند.