یوتیوبرها قلب یوتیوب هستند. بخشی از مسئولیت یوتیوبر بودن این است که شما عضو یک جامعه بزرگ و تأثیرگذار جهانی هستید. شما می توانید به ما در حفظ و محافظت از این گروه منحصر به فرد و پر جنب و جوش کمک کنید.

به عنوان یک یوتیوبر در یوتوب، موافقت می‌کنید که از قوانین زیر پیروی کنید:

مهم است که این دستورالعمل‌ها و نقش آن‌ها در مسئولیت مشترک ما برای سالم نگه داشتن یوتوب را درک کنید. نقض این دستورالعمل ها ممکن است منجر به حذف ویدیوهای شما، دریافت اخطار برای کانال شما، یا در صورت نقض جدی یا مکرر، محدود یا حتی بسته شدن کانال شما شود.

تبلیغ در یوتیوب

از محتوای خود کسب درآمد کنید

یوتیوبر هایی که می‌خواهند از محتوا کسب درآمد کنند، باید دستورالعمل‌های بیشتری را دنبال کنند:

با رعایت این دستورالعمل‌ها، به ما کمک می‌کنید تا از کسب درآمد از ویدیوهای بالقوه نامناسب جلوگیری کنیم که می‌تواند به کسب درآمد برای همه آسیب برساند.

اگر از این دستورالعمل‌ها پیروی نکنید، ممکن است جریمه‌هایی مانند غیرفعال کردن تبلیغات در محتوایتان یا تعلیق کانالتان از Youtube Partner Program شامل حال شما شود.

درباره سیاست‌های کسب درآمد ما بیشتر بدانید.

مسئولیت شما: از جامعه‌ی یوتوب محافظت کنید

به‌عنوان یک یوتیوبر، باید هم در داخل و هم خارج از پلتفرم مسئولیت‌پذیر باشید. اگر ببینیم که رفتار سازنده در داخل و یا خارج از پلتفرم به کاربران، جامعه، کارمندان یا اکوسیستم ما آسیب می‌زند، ممکن است برای محافظت از جامعه اقدامی انجام دهیم.

فرای محتوایی که در یوتیوب آپلود می‌کنید، در اینجا چند نمونه از رفتارهای درون و یا خارج از پلتفرم را آورده‌ایم که ممکن است از نظر ما نامناسب باشند و منجر به جریمه شدن شوند:

  • قصد آسیب زدن به دیگران را داشتن
  • مشارکت در بدرفتاری یا خشونت، نشان دادن بی رحمی، یا مشارکت در رفتار متقلبانه یا فریبنده که منجر به آسیب در دنیای واقعی می شود.

اگرچه این رفتارها نادر هستند، اما می توانند آسیب گسترده ای به جامعه یوتوب وارد کنند و به طور بالقوه به اعتماد بین یوتیوبرها، کاربران و تبلیغ کنندگان آسیب برسانند.

تخلفات شدید که باعث آسیب گسترده به جامعه می شوند ممکن است عواقبی فراتر از اقدامات اجرایی استاندارد داشته باشند. این محدودیت ها ممکن است شامل موارد زیر باشند:

  • تجربه‌های YouTube Originals و YouTube Spaces: YouTube Originals ممکن است به حالت تعلیق، لغو یا حذف درآید و ممکن است دسترسی به Pop-up Spaces YouTube (لینک) و گردهمایی های مجازی را از دست بدهید.
  • فرصت های کسب درآمد، مدیریت پارتنر، و تبلیغاتی: کانال شما ممکن است توانایی ارائه تبلیغات و کسب درآمد را از دست بدهد و به طور بالقوه از Youtube Partner Program حذف شود. این شامل از دست دادن دسترسی به مدیریت پارتنر و پشتیبانی یوتیوبر ها می‌شود. همچنین ممکن است از صفوف Youtube Select حذف شوید.
  • ویدیوهای پیشنهادی: ویدیوهای شما ممکن است دیگر واجد شرایط پیشنهاد شدن توسط یوتوب نباشند و ممکن است مزایایی مانند نمایش در صفحه اصلی، سربرگ ترندینگ، یا ویدیوی بعدی پیشنهادی را از دست بدهند.

تبلیغ در گوگل