بازی بعدی سازندگان We Happy Few یعنی Compulsion Games، در سال ۲۰۲۵ منتشر می شود . در کنار آن مایکروسافت هم تایید کرد که South of Midnight همزمان با عرضه، روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.

اما هیجان انگیزترین بخش، نمایش اولین تریلر گیم پلی این عنوان در نمایشگاه ایکس باکس بود.

این ویدیوی ۴ دقیقه‌ای، با سفر هیزل که شخصیت اصلی بازی است و در مقابل گربه‌ماهی‌ای سخنگو قرار گرفته ، شروع می شود. براساس ویدیوی منتشر شده در Xbox Wire به نظر می آيد هیزل به دنبال مادرش که بعد از یک طوفان وحشتناک سهمگین ناپدید شده است می‌گردد.

 

اما این جستجو با رویارویی با یه تمساح غول پیکر به اسم «Two-Toed Tom» مختل می شود. هیزل مجبور می شود از گربه‌ماهی به پایین بپرد و ناقوس کلیسا رو به صدا در بیاورد تا حواس این تمساح آلبینو را پرت خودش کند.

از اینجا، متوجه می شویم که South of Midnight یک بازی اکشن-ماجراجویی با نمای سوم شخص است . به نظر می رسد هیزل قدرت‌های جادویی‌ای دارد که شامل یک قلاب grapple شبیه روح است.

هیزل همچنین با دشمنی به اسم Haint روبرو می شود. او برای مبارزه با این موجود تاریک و بدذات، از ترکیبی از مبارزه رو در رو و جادو (که به آن قدرت‌های بافندگی می گویند) استفاده می‌کند. هیزل می‌تواند به سرعت از حملات جای خالی بدهد و به پشت دشمن برود و آن را با چیزی شبیه به خنجرهای جادویی تیکه تیکه کند و پس از شکست دادن Haint، منطقه پر از گل می شود.

تریلر گیم پلی South of Midnight همچنین سه تا قدرت بافندگی مختلف را در بالای سمت چپ صفحه نمایش میدهد که هیزل توانایی استفاده از آنها را دارد. این سه تا قدرت همان قدرت بافندگی، هول دادن و کشیدن  هستند. این سه تا قابلیت نه تنها برای مبارزه، بلکه برای کاوش و حل معماها هم ضروری هستند.

South of Midnight به عنوان یه تجربه داستانی گسترده با فصل‌های مختلف توصیف شده است . این بازی اکشن-ماجراجویی برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و اس و سرویس ابری منتشر خواهد شد.