چگونه پریمیر پارتنر گوگل شویم؟ احتمالا شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر به دنبال یافتن پاسخ این پرسش بوده اید که سر و کارتان به این مقاله افتاده است. امروزه شرکت های زیادی در سراسر جهان پارتنر گوگل هستند و از خدمات گوگل ادز استفاده می کنند. به صورن دقیق تر برنامه گوکل پارتنرز این روزها در 60 کشور در حال اجراست و 43 زبان مختلف را پشتیبانی می کند.
ما در این مقاله تصمیم داریم بفهمیم پارتنر گوگل بودن چه معنایی دارد و اگر شما پریمیر پارتنر گوکل شوید چه نفعی برایتان خواهد داشت. پس با ما در ادامه همراه باشید.

پارتنر گوگل کیست؟

تحقیقات نشان داده اند که با اینکه کشورهای بسیار زیادی پارتنر گوگل هستند اما تنها سه درصد از این آمار جز دسته ی پریمیر پارتنر گوگل قرار می گیرند. مردم برای این که بتوانند از تبلیغات خود بازدهی بالاتری را دریافت کنند معمولا از کمک پارتنرهای گوگل استفاده می کنند.
پارتنرهای گوگل سازمان هایی هستند که توانسته اند آزمون های مختلفی را پشت سر بگذارند و در آن ها نمره ی قبولی کسب کنند. این سازمان ها با عملکرد قابل قبولی که از خود در مدیریت کردن کمپین های تبلیغاتی نشان داده اند دارای نشان پارتنری شده اند.
در حقیقت سازمان هایی که پارتنر گوگل هستند به گوگل نشان داده اند که دارای تخصص و دانش لازم برای مدیریت کمپین های گوگل ادز هستند.

هدف گوگل از سیستم پارتنرشیپی چیست؟

شاید از خودتان بپرسید که گوگل برای چه این سیستم را راه انداخته است و مردم را علاف خود کرده است. اما من جواب درخوری برای شما دارم.
هدف گوکل از پیاده سازی این برنامه پارتنر شیپی این است که  بتواند آژانس های تبلیغاتی را به سطحی برساند که بتوانند به مشتریان خود کمک کنند که بالاترین سطح نتیجه از گوگل ادز را بگیرند. هر چه پارتنرهای گوگل دارای دانش بیشتری برای بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی باشند، کمپین های بهینه تری برای مشتریان خود می سازند و در نتیجه بازخورد بهتری از تبلیغات می گیرند. بنابراین مشتریانشان به گوگل ادز وفادار میمانند و به مدت طولانی تری از خدمات گوگل ادز استفاده می کنند.این هم یعنی سود بیشتر برای گوگل.

پریمیر پارتنر

انواع پارتنرهای گوگل و تفاوت هر کدام

گوگل به صورت کلی سه سطح پارتنر شیپ برای کاربران خود تعریف کرده ایت که در این بخش تلاش داریم که این سه سطح را با هم بشناسیم و بدانیم هرکدام چه مزایایی نسبت به سایر سطحها دارند.

سطح اول: عضو یا member

این سطح به این معناست که سازمان مورد نظر امتیاز قبولی را در آزمون های گوگل کسب کرده است. اما تفاوت آن با دو سطح دیگر پارتنرشیپ این است که عملکرد و نتایج تبلیغاتی این سازمان در حدی نیست که گوگل بخواهد آن ها را پارتنر خودش بداند و به آن ها بج پارتنر یا پارتنر پریمیر بدهد.

سطح دوم  پارتنر

سازمان تایی که به این سطح از پارتنرشیپ گوگل رسیده اند یعنی هم توانسته اند آزمون های گوگل را با موفقیت بگذرانند و هم ککپین های آن ها از نظر گوگل امتیاز لازم برای بهینه بودن را کسب کرده است. شما برای این که بتوانید با موفقیت به سطح پارتنر گوگل دربیایید باید سه شرط زیر رارعایت کنید:

  • مصرف حداقل ده هزار دلار در طول بازه ی  90 روزه
  • کسب امتیاز بهینه سازی بالای 70% برای کمپین ها
  • حداقل 50% از افراد سازمانتان گواهینامه های مربوط به گوگل ادز را گرفته باشند.

سطح سوم پریمیر پارتنر

آخرین سطح از پارتنر شیپ گوگل به پریمیر پارتنرها اختصاص پیدا می کند که طبق تحقیقات ما در هر سال فقط 3% ازاز همکارهای رسمی گوگل افتخار رسیدن به این سطح را پیدا می کنند. به زبان ساده شرکت های پارتنر پریمیر گوگل شرکت هایی هستند که درطول یک سال توانسته اند امتیاز بالاتری از رقبایشان برای تبلیغات دریافت کنند.

گوکل برای اینکه به سازمانی بج پریمیر پارتتری را بدهد سه موضوع را درباره آن ها بررسی می کند:

  • تنوع خدمت
  • حفظ مشتریان فعلی
  • جذب مشتریان جدید

هرچقدر شما توانسته باشید در این سه فاکتور موفق تر عمل کنید احتمال اینکه پارتنر پریمیر گوگل شوید بالاتر می رود.

مزایای پارتنر گوگل بودن

اینکه شما بتوانید سطح دانش خود و دیگر کارمندانتان را در آژانس تبلیغاتیتان بالا ببرید تا به پریمیر پارتنر گوگل تبدیل شوید، قطعا برای شما مزایایی به دبنال خواهد داشت که دیگر افزاد از آن بی بهره هستند.

تعدادی از این مزایا عبارت اند از:

دسترسی به آموزش های پیشرفته و اختصاصی

شما با تبدیل شدن به پارتر رسیم و برگزیده ی گوگل، به آموزش عایی دست خپواهید داشت که عموم افراد از آن بی بهره هستند و قطعا دیدن این آموزش ها تاثیر بسیار زیادی بر روند بهینه سازی کمپین های شما خواهد داشت.

پریمیر پارتنر گوگل

دعپت شدن به سمینارهای اختصاصی گوگل

شما به صورت سالانه به سمینارهایی دعوت می شوید که کارمندان برگزیده ی گوگل در آن حضور می یابند. و شما را از آخرین اخبار و آپدیت باخبر می کنند.

پشتیبانی مستقیم توسط تیم پشتیبانی گوگل ادز

پس از اینکه پارتنر رسمی گوگل می شوید گوگل برای شما بیشتر پیش احترام قائل است و در صورت بروز مشکلی در اکانت هایتان شمارا در اولویت بررسی و پاسخگویی قرار می دهد.

پروفایل مخصوص در پلتفرم سرچ گوکل پارتنر

شما در پلتفرم گوگل پارتنر دارای پروفایل مخصوصی خواهید شد که بقیه ی افراد قادرند شما را ببینینند.

کلام پایانی

ما در این مقاله تلاش کردیم تا با هم بفهمیم پارتنرهای گوگل چه کسانی هستند و ما چگونه می توانیم شرکت عای پارتنر رسمی گوگل را بشناسیم. همچنین با سطح متفاوت پارتر شیپی در گوگل آشنا شدیم و توانستیم بفهمیم که هرکدام از آن ها جه مزیتی نسبت به سایرین دارند.

لازم است بدانید که شرکت جیمکس ادزبه عنوان پارتنر رسمی گوگل، یکی از معتبرترین شرکت های ارائه ی خدمات گوگل ادز در ایران است.

پس اگر به دنبال تبلیغ کسب و گارتان درگوگل هستید همین امروز با گاشرشناسان متخصص ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.