کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو! واقعا همچین چیزی ممکن است؟ این سوال خیلی از شما مخاطبان بوده است. امروزه یوتیوب یکی از جذابترین موتور جست و جوهای دنیاست و کاربران زیادی ساعت ها از شبانه روز خود را در آن می گذرانند و در حال دیدن ویدیوهای مختلف هستند. یکی از روش های موفق کسب درآمد دلاری در بین مردم کسب درآمد از یوتیوب است.
ما در این مقاله می خواهیم چند روش بسیار کاربردی را به شما معرفی کنیم که بدون ساخت ویدیویی از صفر و تنها با داشتن چند مهارت می توانید از یوتیوب کسب درآمد کنید.

روش های کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو

اگر به دنبال این هستید که از یوتیوب کسب درآمد داشته باشید اما شرایط و امکان ساخت ویدیو را ندارید این مطلب مناسب شما است. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن شرایط و تجهیزات لازم برای فیلمبرداری قادر به تولید محتوای ویدیویی یوتیوب نیستند چرا که باید با استفاده از بهترین تجهیزات محتوای ارزشمند و منحصر به فردی را تولید کنند که 1000 عضو بگیرد و 4000 ساعت نیز دیده شود.

به همین خاطر ما بر آن شدیم تا این مقاله را برایتان بنویسیم که بدانید برای کسب درآمد از یوتیوب حتما لازم نیست صفر تا صد تولید محتوا را خودتان گردن بگیرید. به راحتی و با ترفندهایی می توانید از یک کانال یوتیوب درآمد کسب کنید.

استفاده از ویدیوهای وایرال تیک تاک

یکی از روش های کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو به شکل صفر تا صد، این است که ویدیوهای جذاب و وایرال تیک تاک را پیدا کنید و با استفاده از آن ها یک ویدیو جامع درمورد یک موضوع خاص بسازید و به اشتراک بگذارید. مطمئن باشید که اگر برای این کار از دل و جان مایه بگذارید و تدوین حرفه ای باشد افراد زیادی ویدیو شما را می بینند و پس از مدتی موفق به درآمدزایی از یوتیوب می شوید.

کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو

تدوین ویدیوهای مدیتیشن

تحقیقات نشان داده است که روزانه بین 200 تا 500 میلیون نفر در جهان دقایقی از روز خود را به مدیتیشن اختصاص میدهند و همین تحقیقات نشان داده است این رقم روز به روز در حال افزایش است. این اعداد و ارقام به شما نشان می دهد که مردم به این زمینه در سرتاسر جهان علاقه ی بسیار زیادی دازند و اگر شما به سمت تولید محتوایی در همین سبک و سیاق بروید احنمال اینکه ویدیویتان دیده شود خیلی زیاد است.

برای مثال یکی از روش های بسیار کاربردی کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو این است که پلی لیستی از آهنگ های مخصوص مدیتیشن بسازید و آن را با تصاویر و ویدیوهای جذاب و آرامش بخش همراه کنید. در آن صورت می بینید که چقدر ممکن است ویدیوی شما مورد بازدید قرار بگیرد و از طریق ساختن پلی لیست های جذاب مراقبه چقدر راحت می توانید به درآمدزایی برسید.

استفاده از ویدیوهای استوک

شما با پرداخت مبلغی بسیار کم می توانید از ویدیوهای استوک و با کیفیت استفاده کنید و به جای آن که خودتان برای تولید ویدیو جلوی دوربین بروید و یا دوربینی با کیفیت دستتان بگیرید خیلی راحت می توانید از محتوای با کیفیت دیگران با رعایت قوانین کپی رایت استفاده کنید. شما می توانید با تلفیق این ویدیوها و کنار هم قرار دادنشان به همراه صداها و موسیقی های مختلف ویدیوی جذاب و با کیفیتی بسازید که خیلی راحت تعداد بسیاری زیادی نمایش داده می شود و شانس این را دارد که برای شما درآمدزایی کند.

کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو

ساخت پلی لیست آهنگ

یکی دیگر از روش های کاربردی کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو این است که پلی لیست آهنگ بسیازید. برای مثال می توانید جذابترین قطعات موسیقی از خواننده ی محبوبتان را در کنار هم تدوین کنید و با تصاویر ویدیوهای جذاب تدوینش کنید و در چنل یوتیوبتان بگذارید. تجربه نشان داده است که این روش هم می تواند برای کسب در آمد از یوتیوب کمکتان کند.

 

مراحل کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو

جایگاه مربوطه خودتان را بیابید

پیش از آنکه شروع به تدوین ویدیوهای دیگران کنید باید ابتدا با دیدن ویدیوهای مختلف در زمینه های مختلف تصمیم بگیرید به کدام زمینه علاقه ی بیشتری دارید و راحت تر می توانید درباره آن تولید محتوا کنید و ویدیوهای دیگران را ادیت کنید.

کانال خودتان را بسازید

بعد از انتخاب زمینه ی مورد نظرتان برای فعالیت، حال نوبت این است که دست به کار شوید و کانالتان را بسازید. بعد از ساخت کانالتان باید به برندسازی بپردازید تا از این طریق بتوانید خیلی سریع جایگاه مناسبتان را پیدا کنید.

ویودیوهایتان را بهینه کنید

پس از اینکه ویدیوهایتان را آماده کردید و خواستید آن ها را در یوتیوب آپلود کنید باید یک سری موارد بهینه سازی یا سئو یوتیوب را درباره ی آن انجام دهید تا مطمئن شوید که یوتیوب محتوای شما را به کابرانتان نمایش خواهد داد.

این اقدامات در چند مورد زیر خلاصه می شود:

  • صبر و حوصله داشته باشید
  • تامبنیل های جذاب بسازید
  • عناوین خاص و جذاب روی ویدیوهایتان بگذارید
  • ویدیوها دارای کیفیت خوبی باشند
  • ویدیوهایتان را اصولی ویرایش کنید

کلام پایانی

ما در این مقاله تلاش کردیم تا به شما بگوییم که اگر به دنبال کسب درآمد دلاری از یوتیوب هستید و به خاطر نداشتن تجهیزات یا مهارت کافی در ساخت ویدیو به سراغ نرفته اید شما را راهنمایی کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا با هم روش های مختلف کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو شخصی را با شما مرور کنیم و مراحل و روش های آن را هم به شما بگوییم.
فقط در این مسیر باید به خود و هدفتان باور داشته باشید و با نظم و آگاهی به کارتان ادامه داده و تسلیم نشوید، در آن شرایط مطمئن باشید که خیلی زودتر از آن که فکرش را بکنید به درآمد خواهید رسید.
امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.