قصد خرید سابسکرایبر و بازدید برای کانال یوتیوب خود را دارید؟ میخواهید سریع تر پیشرفت کنید؟ برای وایرال شدن و کسب درآمد از یوتیوب عجله دارید؟ چندین ماه از شروع فعالیت کانالتان گذشته و تنها 20 یا 30 سابسکرایبر به دست آوردید؟ اگر شما هم میخواهید راه چند ساله را یک شبه طی کنید، حتما این مقاله را مطالعه کنید. ما در این مقاله به شما میگوییم که آیا خرید ویو و اعضا برای کانال فکر خوبی برای پیشرفت است یا خیر.

راه سریع برای رشد در یوتیوب

وقتی مدتی از شروع فعالیت شما میگذرد و تعداد سابسکرایبرهایتان به حدی که توقع دارید نمیرسد، حتما کمی دلسرد میشوید و به دنبال راه سریعتری برای پیشرفت خواهید گشت. راه سریع چیست؟ دو راه رایج بین یوتیوبرهایی که برای پیشرفت عجله دارند خرید سابسکرایبر و بازدید یا روش ساب برای سایت است. یعنی اینکه شما با دیگر یوتیوبرها توافق کنید که کانال آن ها سابسکرایب کنید تا آن ها هم همین کار را برای شما انجام دهند. اما فراموش نکنید که این راه نوعی تقلب است و عواقبی دارد که بهتر است با آن آشنا باشید. هر راه سریعی، مشکلاتی را به همراه دارد و شاید در کنار سودی که به شما میدهد، ضررهایی نیز به شما برساند.

خرید سابسکرایبر و بازدید خوب است؟

با خرید سابسکرایبر و بازدید چه اتفاقی برای کانال خواهد افتاد؟

فرض کنیم که شما مقدار معینی بودجه خرج کرده اید تا بازدید کافی برای ویدیوهای خود بخرید و سریعا به کسب درآمد از یوتیوب برسید. نکته مهمی که باید آن را بدانید این است که بازدیدهای خریداری شده از سایت های مختلف هیچ آورده مفیدی برای شما نخواهند داشت. چرا که اکثر اوقات این بازدیدها از سوی ربات ها به دست می آید و حتی تماشاگران واقعی نیستند! اگر بازدیدکننده ها واقعی باشند نیز عموما افرادی هستند که صرفا این ویدیو را تماشا کرده اند و نه تنها علاقه ای به این محتوا ندارند بلکه هیچگونه تعاملی نیز با کانال و ویدیوهای شما نخواهند داشت. پس اگر فکر میکنید با خرید سابسکرایبر و بازدید میتوانید کامنت و اعضای فعال به دست آورید باید بگویم که سخت در اشتباه هستید!

تفاوت کاربران واقعی و تقلبی

میخواهیم تفاوت کاربران واقعی و تقلبی را برای شما بازگو کنیم. وقتی شما ویدیویی را در کانال خود بارگذاری میکنید، اعلانی برای سابسکرایبرهای شما فرستاده میشود. اگر آن ها با دیدن این نوتیفیکشن نسبت به تماشای ویدیو مشتاق شوند، روی آن کلیک کنند و بخش زیادی از ویدیو را تماشا کنند، یوتیوب متوجه میشود که این ویدیو ارزشمند است و نوتیفیکشن را برای افراد بیشتری ارسال میکند. اگر بازخوردهای مثبت این چنینی بیشتر شوند، یوتیوب ویدیوی شما را در صفحه اول و حتی بین ویدیوهای پیشنهادی نیز قرار میدهد. حالا فرض کنید شما با خرید سابسکرایبر و بازدید قصد سریع تر پیشرفت کردن را دارید. در این صورت پس از آپلود ویدیوی شما، نوتیفیکشن برای افرادی ارسال میشود که هیچ اشتیاقی برای دیدن محتوای شما ندارند و حتی ممکن است ربات باشند! حتی حالتی وجود دارد که این ویوها و سابسکرایب ها از سمت افراد خارجی باشد و اصلا متوجه موضوع ویدیوی شما نشوند! پس یوتیوب ارزش محتوای شما را نادیده میگیرد و آن را به دیگران پیشنهاد نخواهد کرد. درضمن با توجه به اینکه کسی برای دیدن ویدیوی شما علاقه ای نشان نداده، پس یوتیوب این موضوع را یک نکته منفی در نظر میگیرد و در نهایت به ضرر کانال شما خواهد شد.

خرید سابسکرایبر و بازدید مفید است؟

راه جایگزین چیست؟

حالا که فهمیدیم خرید سابسکرایبر و بازدید راه خوبی برای رشد کانال نیست، چه راه جایگزینی برای آن وجود دارد؟ چطور باید روند رشد کانال یوتیوب را سریع تر کنیم؟ اول از همه باید با این حقیقت رو به رو شوید که هیچ راه یک شبه و سریعی برای پیشرفت در یوتیوب وجود ندارد. تنها راه حل این است که محتوای خوب تولید کنید، فعالیت مستمر داشته باشید و به سئو یوتیوب اهمیت ویژه ای بدهید. کیفیت محتوا و استمرار در فعالیت مهمترین نکته ای است که باید آن را در حوزه یوتیوب رعایت کنید. مطمئن باشید اگر صبور باشید و در کار خود دقت لازم را به خرج دهید، موفق خواهید شد.

سخن پایانی

به یاد داشته باشید که تقلب و راه های میانبر برای فریب الگوریتم پلتفرم های مختلف همچون یوتیوب، هرگز راه خوبی برای موفقیت نخواهد بود. راه هایی مثل خرید سابسکرایبر و بازدید شاید وسوسه کننده باشند و در کوتاه مدت شما را به موفقیت برسانند اما در بلند مدت شاهد ضرر و زیان این روش ها خواهید بود و از اینکه این کار را کرده اید پشیمان خواهید شد. امیدواریم که در این مقاله از جیمکس توانسته باشیم شما را به خوبی راهنمایی کرده باشیم.

بیشتر بخوانید:

خرید بازدید یوتیوب، بله یا خیر؟

چگونه بازدید بیشتری در یوتیوب کسب کنیم؟