موفقیت در یوتیوب اصلا کار راحتی نیست! البته که در این مسیر موفقیت ممکن است شیطان گولتان بزند و به فکر راهکارهای ساده و سریعی بیفتید که ممکن است در زمان کوتاهتری شما را به درآمد زایی از یوتیوب برسانند. یکی از رایج ترین این راه حل های کم زحمت و کم هزینه خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب است. اما مطمئن باشید اگر این راه حل های رایگان قرار بود جواب بدهد و شما را در مسیر کسب درآمد از یوتیوب یاری کند تا حالا چندین باره بقیه ی مردم این کار را انجام می دادند. پس اگر با راهی مواجه شدید که بدون هیچ زحمت و مشقتی قرار بود شما را به درآمد دلاری بیندازد شک نکنید که آن راه نه تنهای قرار نیست کمکتان کند بلکه شما را کلی در دردسر می اندازد.
در این مقاله به آسیب ها و خطرات احتمالی خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب می پردازیم و با هم بررسی می کنیم که چرا نباید برای کانال یوتیوبمان سابسکرایبر فیک بخریم. پس تا انتهای این مقاله از سری مقالات جیمکس ادز همراه ما بمانید.

عواقب قانونی خرید سابسکرایبر فیک برای یوتیوب

فکر نکنید اگر سابسکرایبر فیک خریدید و یوتیوب شما را شناسایی کرد قضیه فقط به همینجا ختم می شود و شما نهایتا کانال خود را از دست می دهید! خیر اصلا از این خبرها نیست و احتمالا پیامدهای قانونی این قضیه دست و پایتان را بگیرد و بعدا در دردسر بیندازتتان. طبق بیانیه های یوتیوب استفاده از هر سرویس پولی برای افزایش سرعت رشد کانال در یوتیوب به معنای فریب بقیه ی مردم است و این کار برای شما پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت. پس این بار قبل از این که به فکر این باشید که با خرید سابسکرایبر فیک سرعت رشد کانالتان را بیشتر کنید؛ به پیامدهای قانونی آن فکر کرده و بیخیال این کار شوید.

خطر پنالتی شدن توسط یوتیوب

اگر یوتیوب تشخیص دهد که شما دارید از سابسکرایبر فیک برای رشد کانالتان استفاده می کنید و به نوعی قصد فریب یوتیوب را دارید؛ در این شرایط شما را پنالتی می کند. این کار یعنی اینکه شما خیلی بد پا روی دم یوتیوب گذاشته اید و یوتیوب دیگر به صورت کلی تصمیم گرفته است کانال شما را تعلیق کند یا در شرایطی خاص به صورت کامل حذفتان کند. که فکر می کنم این بدترین اتفاقی است که ممکن است برای یک یوتیوبر بیفتد که نتیجه ی تمامی تلاش هایش به خاطر خریدن سابسکرایبرهای فیک و قلابی دود بشود و برود هوا!
این بدان معناست که تمام تلاشی که برای ایجاد کانال خود انجام داده اید می تواند فوراً از بین برود – بدترین سناریویی که مطمئنم هیچ کس نمی خواهد آن را تجربه کند!

خطرات خرید سابسکرایبر فیک برای کانال شما

درست است که با خریدن سابسکرایبر فیک به صورت ناگهانی تعداد سابسکرایبرهای کانال شما افزایش می یابد و ممکن است باقی کاربران را هم در نگاه اول گول بزند اما مطمئن باشید این موضوع در طولانی مدت اصلا خوب نیست. زیرا این سابسکرایبرهای فیکی که می خرید اکثرا ربات هستند و هیچ کدام نه می توانند با محتوای شما تعمل کنند نه نظرات درست و انسانی بنویسند. وقتی این اتفاق بیفتد یعنی شما تعداد زیادی سابسکرایبر داشته باشید که ویدیوهای شما را نگاه نکنند و نظری بر ویدیوهای شما ثبت نکنند؛ این کار شما را از الگوریتم یوتیوب خارج خواهد کرد و ویدیوهای شما سخت تر به کاربران واقعی که به دنبال موضوع شما هستند نمایش داده می شود. چرا که یوتیوب فکر می کند محتوای شما دور از جانتان آنقدر به درد نخور است که حتی سابسکرایبر های خودتان هم آن را تماشا نمی کنند و درباره ی آن نظری ندارند چه برسد به باقی مردم که کانال شما را نمی شناسند. در نتیجه این موضوع بیشتر از آنکه به نفعتان شود بیشتر به ضررتان تمام خواهد شد.

خرید سابسکرایبر فیک

چرا باید از خرید سابسکرایبر فیک خودداری کنید؟

خریدن سابسکرایبر فیک در یوتیوب برای شما خطرات احتمالی بسیار زیادی به همراه خواهد داشت که در ادامه با تعدادی از مهمترین موارد آن آشنا می شویم:

  • خرید سابسکرایبر فیک اصلا اخلاقی نیست و شما به نوعی به مخاطب هایتان با خریدن سابسکرایبر فیک خیانت می کنید.
  • خرید سابسکرایبر فیک شما را در شرایط نا به سامانی از لحاظ روابطتان با یوتیوب قرار می دهد.
  • سابسکرایبرهای فیک به دلیل اینکه قلابی و ربات هستند نمی تواننند با کانال شما تعامل داشته باشند در نتیجه نرخ تعمل کانال شما بسیار پایین می آید.
  • اگر یوتیوب بفهمد که شما سابسکرایبر فیک خریده اید اکانت شما را تعلیق می کند یا به صورت کامل از یوتیوب حذفتان خواهد کرد.
  • خرید سابسکرایبر فیک شانس شما را برای جذب مخاطب واقعی به صورت کامل از بین می برد.
  • شما در هنگام خرید سابسکرایبر فیک مجبور هستید شماره حساب و اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار آن ها بگذارید و این موضوع ممکن است بعدا منجر به سوءاستفاده از اطلاعات حساب شما شود.

پس پیش از اینکه تصمیم به خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب بگیرید یک بار دیگر موارد بالا را با دقت بخوانید و ببینید آیا این کار ارزشش را دارد یا فقط شما را در شرایط دشواری قرار می دهد که واقعا اگر اصولی تولید محتوا می کردید خیلی زودتر به آن تعداد از مخاطبان دست پیدا می کردید؟

تعدادی دیگر از خطرات احتمالی خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب

تا اینجا با یک سری خطرات خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب آشنا شدیم و دانستیم که خرید آن ها چه آسیبی ممکن است به کانال ما وارد کند. در این بخش از مقاله می خواهم یکسری از این موارد را کمی بیشتر برای شما توضیح دهم تا اگر الان هم حتی احتمال کمی برای خرید سابسکرایبر فیک در ذهنتان باقی مانده است به صورت کامل‌آن را منتفی کنید.

معایب سابسکرایبر فیک

به خطر افتادن اطلاعات امنیتی شما

به نظرتان شرکتی که دارید از آن سابسکرایبر فیک برای یوتیوبتان می خرید تا چه حد قابل اعتماد است؟ شرکتی که دارد تلاش می کند تا با فروش سابسکرایبر فیک یوتیوب را گول بزند چه تضمینی وجود دارد که روزی سر شما را نیز شیره نمالد؟
این دسته از شرکت ها همیشه قول و قرار هایی به شما می دهند که احتمال زیاد به آن ها وفا نمی کنند و در بهترین حالت شما پولی پرداخت می کنید و بابت آن به شما خدماتی نمی دهند یا بهتر بگویم آن طور که باید و شاید نمی دهند. ولی این قسمت خوب ماجراست! یکی دیگر از خطرات احتمالی این شرکت ها این است که با استفاده از اطلاعات حساب بانکی و هویتی شما ایجاد خطرات جدی تر برای شخص شما نمایند. به همین دلیل اگر نظر من را می خواهید هیچ گاه به این شرکت ها اعتماد نکنید.

خطر پاک شدن اکانت یوتیوبتان

قبل تر هم گفتیم یکی از خط قرمزهای یوتیوب این است که گولش بزنید و بخواهید سرش را شیره بمالید. ببینید بیایید واقع گرایانه نگاه کنیم. یوتیوب یک پلتفرم دوست داشتنی است که در ازای تولید محتوای ارزشمند به کاربرانش پاداش ملی می دهد و خیلی زیاد هم هوای آن ها را دارد. اما امان از آن روزی که کاربری بخواهد پا روی دم یوتیوب بگذارد یا گولش بزند. خرید سابسکرایبر فیک هم یکی از همین مسائل است. در این صورت یوتیوب آن کانال و کاربر را در لیست سیاهش می گذارد و ممکن است تمامی زحمات کاربر را یک شبه پاک کند. 

کلام پایانی

خرید سابسکرایبر فیک یوتیوب یکی از آن گزینه هایی است که در نگاه اول بسیار وسوسه کننده است و ممکن است هر کسی را ترغیب کند که با استفاده از این روش؛ سریعتر به کسب درآمد دلاری از یوتیوب برسد. اما بدانید این کار نه تنها کمکی به افزایش سرعت شما در رسیدن به درآمدزایی دلاری نمی کند بلکه بیشتر برای شما ایجاد مشکل نیز می کند. خرید سابسکرایبر فیک برای کانالتان یوتیوب را نسبت به شما و محتوایی که تولید می کنید بدبین می کند و کانال شما را در لیست هرزنامه ها و کانال های نا امن و مخرب می گذارد بعد از این که در لیست سیاه یوتیوب قرار گرفتید حقیقتا باید فاتحه ی کانال و تمام زحماتی را که برای آن  کشیده اید بخوانید زیرا دیگر از الگوریتم یوتیوب هم خارج خواهید شد.
به جای این که تمرکزتان را روی خرید سابسکرایبر فیک یا مابقی کارهای شبیه به این بگذارید سعی کنید روی تولید محتوای اصولی تمرکز کنید و محتوایی را تولید کنید که کاربران دوست دارند آن را تماشا کنند و با‌ آن تعامل داشته باشند. اگر بتوانید در مسیر تولید محتوا اصولی پیش بروید باور کنید به این مسخره بازی ها و خرید سابسکرایبر فیک هیچ نیازی نخواهید داشت.
امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

بیشتر بخوانید:

چرا خرید بازدید یوتیوب کار اشتباهی است؟

سریع ترین راه به دست آوردن بازدید یوتیوب