کسب درآمد از یوتیوب به همین سادگی که به نظر میرسد نیست و نیازمند تلاش و زحمت مستمر است. این فرایند حتی زمانبر نیز هست و حتی برای برخی کانال های ممکن است چندین ماه یا چندین سال طول بکشد تا به مرحله درآمدزایی برسند. به همین دلیل است که برخی به روش های تقلبی مثل خرید بازدید یوتیوب روی آورند. اما مشکل خرید بازدید یوتیوب چیست؟ این موضوعی است که در این مقاله از جیمکس به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

آیا ویو یوتیوب بخریم؟

اگر وارد سایت های فروش سابسکرایب و ویو بشوید، حتما با جملاتی مواجه میشوید که شما را قانع میکند تا از آن ها خرید کنید. جملاتی مثل: برای کسب درآمد از یوتیوب حداقل 1000 سابسکرایبر نیاز دارید. برای برگزاری لایو در یوتیوب باید حداقل 1000 سابسکرایبر داشته باشید. با افزایش ویو و اعضای خود، کانال خود را وایرال کنید و… اما این جملات صرفا جنبه بازاریابی دارند و شما باید قبل از این کار بدانید که مشکل خرید بازدید یوتیوب چیست و جه آسیبی به کانال شما میزند. جواب این سوال که آیا ویو بخریم یا نه مشخص است. خیر! در ادامه به دلایل این پاسخ اشاره میکنیم اما حالا فقط بدانید که خرید بازدید یوتیوب به عنوان یک روش میانبر اصلا برای کانال شما مفید نخواهد بود.

اشکال خرید بازدید یوتیوب چیست؟

امیدهای واهی در خرید بازدید یوتیوب

در بالا به شما گفتیم که خرید بازدید نه تنها برای کانال سودمند نخواهد بود بلکه به آن آسیب نیز میزند. برای اثبات این موضوع و پاسخ به اینکه مشکل خرید بازدید یوتیوب چیست، با هم تمامی دلایلی که برای خرید در وب سایت های مربوطه مشاهده میکنید را تک به تک رد خواهیم کرد تا بدانید این حرف ها فقط امیدهای واهی هستند.

سابسکرایبر بخرم تا سریع به درآمدزایی برسم

همین ابتدا باید بدانید که صرفا داشتن 1000 سابسکرایبر برای یک کانال یوتیوب موجب درآمدزایی آن نمیشود. شما علاوه بر اعضای کافی، نیاز به بازدید دارید. درضمن فراموش نکنید که شما بعد از به دست آوردن سابسکرایبرها و بازدیدهای کافی، تازه باید درخواست خود را برای مانیتایز شدن به یوتیوب بفرستیذ و آن ها پس از بررسی دقیق کانال شما، درخواست را تایید و یا رد میکنند. پس اگر میخواهید بازدید یوتیوب بخرید تا سریعا 1000 بازدید و سابسکرایبر به دست آورید و شروع به کسب درآمد کنید، باید بدانید که موفق نخواهید شد 🙂

سابسکرایبر و ویو بخرم تا اعتبار کانالم زیاد بشه

مردم با گذشت زمان آشنایی و حساسیت بیشتری نسبت به دنیای مجازی پیدا کرده اند و صرفا با دیدن تعداد بازدیدها یا اعضای شما، جذب محتوای شما نمیشوند. مشکل خرید بازدید یوتیوب در دنیای امروز همین است. درواقع شما برای افزایش اعتبار کانال خود نیاز دارید که محتوای خوب تولید کنید تا مردم از شما حمایت کنند و اعتبار شما نیز بالاتر برود.

امکان لایو گذاشتن فقط با 1000 سابسکرایبر وجود دارد

به فرض که شما 1000 سابسکرایبر برای کانال خود خریدید. تبریک میگویم حالا میتوانید لایو بگذارید. اما برای چه کسانی؟ برای اعضای تقلبی و افرادی که درواقع وجود ندارند؟ پس خودتان را با این دلیل گول نزنید و از مشکل خرید بازدید یوتیوب و سابسکرایبر آگاه باشید و از راه های درست و صحیح اقدام به به دست آوردن بازدید یوتیوب کنید.

اشکال خرید بازدید یوتیوب چیست؟

ویو و سابسکرایب بخرم تا کانالم رشد کنه

اعضای منفعل و بی فعالیت تاثیری هم در رشد کانال شما نخواهند داشت. محتوای شما برای وایرال شدن نیاز به فعالیت کاربران واقعی و حمایت های واقعی دارد. اگر میخواهید کانالتان رشد کند و درآمد بیشتری داشته باشید، باید محتوای خود را بهبود ببخشید، فعالیت مستمر داشته باشید و سئو یوتیوب را یاد بگیرید.

راه حل چیست؟

حالا که تمام راه های میانبر برای کسب درآمد سریع از یوتیوب را رد کردیم پس چه کنیم؟ جواب بسیار ساده است. در فعالیت و تولید محتوای خود تعهد داشته باشید، خلاق باشید و از همه مهمتر صبور باشید. یوتیوب زمان کافی به شما میدهد تا ثابت کنید محتوای شما برای مخاطب ارزشمند است و کانال معتبری دارید. پس حالا که مشکل خرید بازدید یوتیوب را میدانید و فهمیدید که خرید سابسکرایبر هم نفعی برایتان ندارد ، بهتر است با صبر و تعهد به فعالیت خود ادامه دهید و بعد از رسیدن به حد نصاب لازم، به یوتیوب درخواست مانیتایز شدن کانالتان را بدهید. مطمئن باشید اگر راه درست را در پیش گرفته باشید، ضرر نخواهید کرد.

سخن پایانی

تقلب و تلاش برای فریب دادن یوتیوب هرگز نتیجه خوبی برای شما نخواهد داشت. پس بجای خرید بازدید و سابسکرایب و عجله برای کسب درآمد، از راه های درست و منطقی به کار خود ادامه دهید. اگر در این مسیر نیاز به راهنمایی و کمکی داشته باشید نیز میتوانید روی تیم جیمکس حساب کنید 🙂