مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو سرویسی است که افراد حرفه ای در زمینه بهبود سایت تان ارائه می دهند.

در عصر دیجیتال امروزی، حضور قدرتمند آنلاین برای رونق کسب و کار ضروری است. با وجود میلیون ها وب سایتی که برای جلب توجه بیشتر رقابت می کنند، چگونه می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما به اندازه کافی مورد توجه است؟ اینجاست که مشاوره سئو مطرح می شود. در این مقاله علاوه بر بررسی مشاوره سئو با بهترین خدمات سئو آشنا می شوید. پس با جیمکس همراه باشید.

مشاور سئو

1- سئو چیست:

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است که بهینه سازی وب سایت برای بهبود دید و رتبه آن در موتور های جستجو مانند گوگل و بینگ انجام می شود. در حالی که سئو شامل تکنیک ‌ها و استراتژی‌ های مختلفی است، به دلیل پیچیده بودن و صرف زمان زیاد، صاحبان کسب و کار معمولا به سمت آن نمی روند. اینجاست که یک مشاور سئو دست به کار می شود.

 

2- نقش مشاور سئو:

مشاور سئو به عنوان یک راهنمای متخصص عمل می کند و به شما برای بهتر کردن سئو ی سایت تان کمک می کند. آنها درک عمیقی از الگوریتم موتور های جستجو، بهترین شیوه برای هر صنعت و ترند های جدید دارند. مشاور با انجام یک ممیزی جامع، نقاط قوت و ضعف وب سایت تان را شناسایی می کند و یک استراتژی مناسب برای بهینه سازی عملکرد اش ایجاد می کند.

3- استراتژی های سفارشی (شخصی سازی شده) برای سئو:

یکی از مزایای اصلی کار با مشاور سئو، استفاده از سئوی شخصی سازی شده برای وب سایت تان است. به جای استفاده از شیوه و قالب های عمومی، یک مشاور سئو با دقت جایگاه، مخاطب هدف و رقبا را تجزیه و تحلیل می کند. این تجزیه و تحلیل به آنها کمک می کند تا استراتژی سئوی سفارشی ایجاد کنند که در راستای اهداف تان است و همسو با ترند های حال حاضر صنعت است.

 

4- تحقیق درباره کلمات کلیدی و سئوی داخلی:

یکی از جنبه های مهم مشاوره سئو، انجام تحقیقات عمیق در زمینه کلمات کلیدی است. با شناسایی کلمات کلیدی و عبارات مرتبط، یک مشاور سئو می تواند محتوا، متادیتا، سرفصل ها و ساختار URL وب سایت تان را بهینه کند. این سئو (بهینه سازی) داخلی به موتور های جستجو در مورد ارتباط محتوای تان سیگنال می ‌دهد و به وب ‌سایت تان کمک می ‌کند در رتبه ‌بندی جستجو ها، رتبه بالاتری گرفته و در ابتدای نتایج جستجو نشان داده شود.

 

5- تخصص فنی سئو:

جنبه‌ های فنی سئو، مثل سرعت وب‌ سایت و پاسخ ‌دهی پشتیبانی نقش مهمی در رتبه‌ بندی موتور های جستجو دارند. یک مشاور سئو دارای تخصص فنی برای تجزیه و تحلیل ساختار داخلی وب سایت تان، تشخیص مشکلات و پیشنهاد برای بهبود آن، است. مشاور با بهبود عملکرد کلی سایت و تجربه کاربران، اطمینان حاصل می کند که وب سایت تان الزامات موتور جستجو را برآورده می کند.

 

6- سئوی خارجی و لینک سازی:

برای داشتن یک حضور آنلاین قوی نیاز به سئوی خارجی است. یک مشاور سئو استراتژی هایی برای افزایش اعتبار وب سایت تان از طریق سئوی خارجی طراحی می کند که شامل روش هایی مثل ساخت لینک، بهینه سازی پلتفرم های اجتماعی، مدیریت حضور تان در فضای آنلاین و همکاری های تأثیرگذار است. با ایجاد شبکه ای از بک لینک های با کیفیت و افزایش اعتبار برند تان، وب سایت تان رتبه بیشتری در نتایج جستجو می گیرد.

مشاور سئو جیمکس ادز

7- نظارت و سازگاری سایت به طور مداوم:

سئو تلاشی مداوم است. یک مشاور سئو به طور مداوم بر عملکرد وب سایت تان نظارت می کند، تغییرات در الگوریتم موتور های جستجو را بررسی می کند و استراتژی را بر این اساس تطبیق می دهد. با وجود سئوی داینامیک، این رویکرد تضمینی برای تداوم رقابت با سایت های دیگر است.

 

یک مشاور سئوی خوب چه کسی است؟

حالا که می دانیم مشاور سئو چه کسی است و چرا نیاز به مشاوره سئو دارید، به این سوال می رسیم که چطور مشاور سئو ی مناسب کسب و کارتان را پیدا کنید؟

برای انتخاب مشاور سئو مناسب به دنبال این ویژگی ها باشید:

 • تجربه زیاد در زمینه سئو:

  افرادی که در زمینه سئو کار می کنند لزوما متخصص نیستند. وقتی که به دنبال یک مشاور حرفه ای سئو هستید، مطمئن شوید که چندین سال تجربه، سابقه قوی در زمینه پروژه و مشتریان دارند و یا توصیه شده هستند.

 • درک سه جنبه اصلی سئو:

  مشاور شما باید در سئو داخلی، خارجی و سئو فنی تخصص داشته باشد. باید درک عمیقی از سئو و نحوه کار با همه چیز از جمله کلمات کلیدی، تا معماری سایت و ساختار پیج داشته باشند.

 • مهارت ‌های ارتباطی عالی:       

  شما نیاز به مشاوری دارید که به خوبی بتواند بیان کند مشکل کجاست، چه چیزی نیاز به تغییر و بهبود دارد، در کجای سایت، چطور و به چه دلیل باید انجام شود.

خدمات سئو جیمکس ادز

خدمات سئوی جیمکس ادز

به یاد داشته باشید، برای موفقیت در سئو نیاز به یک راهنمای خبره در این زمینه دارید. سئو برای کسب و کارهایی ضروری است که می خواهند مشتریان بیشتری جذب کنند و دیده شدن آنلاین خود را افزایش دهند. با بهینه سازی وب سایت خود برای موتور های جستجو، می توانید ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید و رتبه خود را بهبود ببخشید و در نتیجه سرنخ ها و فروش بیشتری داشته باشید. ما طیف وسیعی از خدمات سئو ، از جمله تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی درون صفحه، بهینه سازی خارج از صفحه، ساخت لینک، ممیزی SEO و خدمات مشاوره را ارائه می دهیم.

سئو یک استراتژی بلند مدت است و ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج قابل توجهی مشاهده شود. با این حال، ما با استفاده از استراتژی های ثابت شده، بهترین نتیجه ی ممکن را می گیریم. شما در این مسیر در روند پیشرفت ماهیانه پروژه قرار خواهید گرفت و اطلاعات کاملی از آن خواهید داشت.

خدمات سئو ی جیمکس:

 • مشاوره سئو رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 • اعتماد بزرگترین برندهای کشور
 • جلسات ماهیانه با کارفرما برای بررسی پیشرفت
 • ارائه گزارش های دقیق از میزان پیشرفت پروژه

نتیجه استفاده از خدمات سئو ی جیمکس:

 • افزایش قدرت برند
 • افزایش چشمگیر بازدید وب سایت
 • بهبود رتبه در موتورهای جستجو
 • بررسی تجربه کاربر در وب سایت
 • فروش بیشتر محصولات و خدمات

 

تماس با ما]