این ابزار اکنون از یک الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی است که به سازندگان جهت بی‌صدا کردن آهنگهای دارای کپی رایت بدون تأثیرگذاری بر سایر صداهای موجود در ویدیوهایشان کمک می کند.یوتیوب این هفته یک ابزار پاک‌کننده بهبودیافته را راه‌اندازی کرد که به سازندگان اجازه می‌دهد آهنگ های دارای کپی رایت را از ویدیوهای خود حذف کنند در حالی که سایر صداها را دست نخورده نگه می‌دارند.

این ابزار بازسازی‌شده، که برای اولین بار توسط TechCrunch گزارش شد، به تازگی منتشر شده است.

این شرکت در ویدیویی اعلام کرد که ویژگی «حذف آهنگ» به سازندگان اجازه می‌دهد آهنگ های دارای کپی رایت را در محتوای خود بی صدا کنند. این ابزار قبلاً به عنوان یک ویژگی بتا وجود داشت، اما همیشه دقیق نبود.

ویژگی به‌روزرسانی شده «حذف آهنگ» از یک «الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی» برای کمک به شناسایی و حذف دقیق‌تر آهنگ‌های دارای حق نشر بدون تأثیرگذاری بر سایر صداها در یک کلیپ خاص استفاده می‌کند.

با این حال حتی نسخه جدید و بهبودیافته ممکن است همیشه نتایج کاملی را ارائه نکند. بنابراین در مواردی که ابزار نتواند محتوای دارای کپی رایت را حذف کند، سازندگان می‌توانند تمام صداها را در بخش‌هایی از ویدیو که دارای محتوای دارای حق نشر هستند، بی‌صدا کنند.

صفحه پشتیبانی یوتیوب می‌گوید که ابزار «حذف آهنگ» ممکن است «اگر حذف آهنگ دشوار باشد» کار نکند، بنابراین بی‌صدا کردن صدا به جای آن می‌تواند به حذف ادعای شناسه محتوا علیه یک ویدیو کمک کند.

بیشتر بخوانید…

یوتیوب علیه اشتراک های پریمیوم با موقعیت مکانی تقلبی مبارزه می‌کند.

عدم تماشای ویدیوهای یوتیوب برای کاربران با افزونه Adblock