بازی Post Trauma یک بازی ترسناک بقا است که در نمایشگاه Guerrilla Collective 2024 معرفی شد. علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک متوجه نقاط الهام واضحی، به ویژه از بازی‌های The Evil Within و Resident Evil  در این بازی مستقل خواهند شد.

بازی Post Trauma در ابتدا در مراسم The Game Awards Show 2022 معرفی شد و به عنوان یک بازی ترسناک سینمایی با تریلری کوتاه که نگاهی مختصر به محتوای بازی داشت، به نمایش درآمد. اکنون، در طول Guerrilla Collective، گیمرها نگاهی عمیق‌تر به این عنوان انداخته‌اند. بازیکنان در نقش رومن، یک راننده قطار میانسال که به دنیایی کابوس‌وار و سورئال کشیده می‌شود، بازی می‌کنند. در سرزمینی عجیب که قوانین واقعیت را تغییر می کنند،، بازیکنان باید رومن را از میان محیط‌های رمز آلود و موجودات ترسناک عبور دهند. بازیکنان در حالی که با موجودات ترسناکی که هدفشان منع فرار رومن است مواجه می شوند، باید با حل پازل های مختلف، سفری بین مکان های عجیب و غریب داشته باشند.

تریلر جدیدی که از Post Trauma منتشر شد، گیم پلی بیشتری از این بازی را به نمایش گذاشت. بازه زمانی انتشار و پلتفرم های این بازی را نیز اعلام کرد. در این تریلر، طرفداران همچنین برای اولین بار با صداپیشگان بازی آشنا می‌شوند که شامل Autumn Ivy، Hyoie O’Grady و Togo Igawa هستند.

طبق تریلری جدیدی که در Guerrilla Collective به نمایش گذاشته شد، بازی Post Trauma قرار است که در پاییز ۲۰۲۴ برای برای PC، PlayStation 5 و Xbox Series X|S منتشر شود.

بازی های مهم Xbox Series X|S و Xbox One که 2024 منتشر میشوند

استودیو های Red Soul Games و Raw Fury  در طی سال های گذشته انرژی زیادی صرف ساخت این بازی کردند و طرفداران بالاخره قادر خواهند بود تا اواخر امسال این بازی را تجربه کنند.

Post Trauma camera angle

زاویه ثابت دوربین در این بازی احساسی مشابه بازی های قدیمی سری Resident Evil را در بازیکنان زنده میکند. طراحی نقشه مشابه بازی های Silent Hill هستند. و هیولاهای بازی که شما را دنبال می کنند از بازی The Evil Within الهام گرفته شده اند. این بازی ریشه های خود را پنهان نکرده است. Post Trauma کاملا مشخص است که از بازی های ترسناک کلاسیکی که بسیاری از ما با آن ها خاطره داریم الهام گرفته است. 

طرفداران بازی The Evil Within ممکن است از طراحی بازی Post Trauma لذت ببرند، به‌ویژه پس از بسته شدن استودیوی Tango Gameworks. بازی Post Trauma با نمایش‌های ترسناک و داستان‌سرایی غیرمعمول خود، تاکنون تأثیر زیادی گذاشته است. با توجه به الهام‌گیری از عناوین برجسته گذشته، دلیل محبوبیت آن به کاملا قابل درک است.