بازی Metal Gear Rising: Revengeance حالا در فروشگاه GOG در دسترس است و ۴۰ درصد تخفیف خورده است.این بازی به شما امکان می‌دهد سرعت گذر زمان را کم کرده و اشیاء را به قطعات ریز خرد کنید، مدل‌های سه بعدی آن‌ها دقیقاً بر اساس مسیر حرکت شمشیرتان دو نیم می‌شوند.  بنظر میرسد که این بازی ارزش خریدن را داشته باشد.

اکنون دیگر می‌توانید آن را بدون قفل DRM روی GOG داشته باشید و جالب است بدانید که اسپین‌ آف از مجموعه Metal Gear اوایل این هفته به فروشگاه دیجیتال GOG اضافه شده است.

در حال حاضر، این بازی با ۴۰ درصد تخفیف فقط با قیمت ۱۲ پوند به فروش می‌رسد، درست مثل تخفیف تابستانه آن که در استیم لحاظ شده بود .

نام “Revengeance” به معنای انتقام  به تنهایی آنچه را که باید از هدف این بازی بدانید را به شما می گوید. این اسپین‌ آف از Metal Gear است که به شدت بر عناصر اغراق‌آمیز و پرزرق و برق آن مجموعه تکیه می‌کند .پسر جوانی با اعضای بدن رباتیک ، در نقش سوم شخص علیه دشمنان مقابله می کند؛ دشمنانی که برخی‌ شان ربات دایناسور هستند.

Metal Gear Rising: Revengeance همچنین اوج دوران کمپانی پلاتینیوم گیمز است.این بازی طرفداران زیادی دارد، به خصوص برای لحظه‌ای که به‌طور محاوره‌ای می‌توانیم آن را با عنوان «قوانین طبیعت» (RULES OF NATURE) خطاب کنیم. به گفته ی یکی از طرفداران پروپا قرص این بازی که با جزئیات در مورد نقاط قوت این سبک بازی و سیستم مبارزه خاص آن صحبت کرده است:

Revengeance متعلق به سبکی است که هرگز روی کامپیوتر به جایگاه طبیعی خود نرسیده است؛ بنابراین، شاید کمی بیشتر از آنچه حقش است مورد توجه قرار نگرفته است، چون این بازی یکی از بهترین سیستم‌های مبارزه سه‌بعدی است. هم چنین این بازی یک شاهکار با دقت بالا است که حول محور یک ایده مقاومت‌ناپذیر ساخته شده است.