شرکت های Bandai Namco و Supermassive Games اعلام کردند که انتشار بازی LIttle Nightmares 3 از سال ۲۰۲۴ به ۲۰۲۵ تغییر کرده است. 

هرچند که جزئیات بیشتری فاش نشده است، اما  تیم توسعه در تویتر یا همان ایکس اعلام کرد که برای رسیدن به کیفیت مطلوب خودشان و طرفداران بازی به زمان بیشتری نیاز دارند. 

استودیو Supermassive Games دو ماه قبل از اعلام این تاخیر، در سال ۲۰۲۴ حدود ۹۰ نفر از کارمندان خود را اخراج کرده بود. 

تیم توسعه بازی Little Nightmares اعلام کرد: تیم های سوپرمسیو گیمز و بندای نامکو اروپا سخت در تلاش بوده اند تا بهترین تجربه ممکن را برای نسخه بعدی این مجموعه ارائه دهند.

Little Nightmares 3 تاخیر خورد

« با اینکه ما برای بازگشت شما به Nowhere بسیار هیجان زده هستیم، اما میخواهیم که عشق و علاقه ای که این بازی سزاوارش است را نیز به آن بدهیم. کیفیت این بازی از اولویت های ماست. و مطمئنیم که شما هم با ما هم نظر هستید. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم انتشار این بازی را تا سال ۲۰۲۵ به تاخیر بیندازیم.

ممکن است کسانی که منتظر نسخه سوم این بازی بودند از این خبر غمگین شده باشند اما اعلامیه آن ها به این نکته نیز اشاره داشت که اخبار جدیدی در تابستان ۲۰۲۴ دارند. 

از زمان معرفی این بازی در Gamescom در ماه اگوست ۲۰۲۳، هیچ خبری از این بازی به بیرون درز نکرده بود. در آن زمان تنها یک تریلر از LIttle Nightmares بیرون آمده بود که ۲ فصل از این بازی را با نام های «پایین» و «تنها» به نمایش گذاشته بود. 

همچنین تأیید شد که این بازی را می توان به صورت تک نفره با یک همراه هوش مصنوعی یا با یک دوست در حالت دو نفره کوآپ بازی کرد. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان و سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی اعلام شده است.

بدون شک سری بازی های  LIttle Nightmares از تجربه های منحصر به فردی است که اگر فرصت تجربه آن را نداشتید به شدت به شما توصیه میکنیم که زمان خود را خالی کرده و به تجربه این بازی بپردازید.

آیا شما نیز مانند اعضای تیم جیمکس از این خبر غمگین شدید؟