امروزه ،با افزایش روزافزون تعداد افرادی که محتوای ویدیویی تولید می کنند، یکی از رایج ترین سوالاتی که با آن مواجه می شویم این است که بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب چیست؟ پاسخ ما به این سوال به صورت مقاله ای است که بهترین گزینه های موجود را جمع أوری کرده ایم.

01. Adobe Premiere Pro:

Premiere Pro یک برنامه ویرایش ویدیوی حرفه ای پرکاربرد است که مملو از ویژگی ها و ابزارهای همکاری مفید است. این نرم افزار تقریباً در همه جا، توسط آنهایی که در خانه کار می کنند تا افراد رده بالای صنایع تلویزیونی و سینمایی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر زیاد ویدیو یوتیوب تماشا می کنید، بخش قابل توجهی از آنها با Adobe Premiere Pro ویرایش شده اند . ما فکر می کنیم که این بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیوها به طور کلی است، و این شامل ویرایش ویدیوها برای یوتیوب نیز می شود، به خصوص اگر انعطاف پذیری و دقتی را می خواهید که بتوانید ویدیوهای خود را به همان شکلی که می خواهید تنظیم کنید.

ویژگی ها: ما ابزارهای ویرایش دقیق تایم لاین Premiere Pro را دوست داریم که به تعداد نامحدودی از مسیرها اجازه می دهد و از طیف وسیعی از فرمت ها پشتیبانی می کند. همگام سازی خودکار صدا و تصویر و گزینه ای برای کشیدن موشن گرافیک از After Effects وجود دارد. زیرنویس خودکار و رونویسی خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی با ابزارهای ویرایش مبتنی بر متن جدید به طرز جالبی کار می کنند، و اگر در یک فضای تیمی کار می کنید، یک اتاق نمایش مجازی برای ویرایش مشارکتی نیز وجود دارد. ما ویژگی های صوتی را به ویژه خوب ارزیابی می کنیم که امکان تنظیم دقیق بر فرکانس های خاصی را فراهم می کند. برای موشن گرافیک و کار با رنگ، ممکن است نیاز به رفتن به After Effects داشته باشید، اما این در بسته Creative Cloud شرکت Adobe گنجانده شده است.

مانند اکثر نرم افزارهای Creative Cloud شرکت Adobe، Premiere به طور مرتب به روزرسانی می شود و مشترکین تمام به روزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت می کنند. در سال 2024، Adobe ابزار ویرایش صوتی هوش مصنوعی و برچسب گذاری هوش مصنوعی را اضافه کرده است که باعث می شود شناسایی کلیپ ها سریع تر شود. شرکت Adobe همچنین از ابزارهای هوش مصنوعی آینده مانند تبدیل متن به ویدیو، افزودن و حذف اشیاء و… خبر داده است.

بخريد اگر:

نرم افزار استاندارد صنعت را می خواهید: پریمیر پرو یکی از پرکاربردترین ابزارهای ویرایش است.

ابزارهای زیادی می خواهید: پریمیر پرو مملو از ویژگی های جالب است که اغلب توسط هوش مصنوعی هدایت می شوند.

آپدیت های منظم می خواهید: پریمیر پرو دائماً ویژگی های جدیدی دریافت می کند.

آن را نخرید اگر:

برای ویرایش ویدیو یوتیوب تازه کار هستید: این نرم افزار پیچیده برای مبتدیان می تواند بسیار دلهره آور باشد.

اشتراک نمی خواهید: شما نمی توانید آن را به صورت کامل خریداری کنید، فقط از طریق پرداخت ماهانه یا سالانه امکان پذیر است.

فقط ویرایش های ساده می خواهید: مگر اینکه تنظیمات دقیق و جلوه های زیادی انجام دهید، برای ویرایش های ساده زیاده روی است.

قابل استفاده بودن:

هنگامی که آن را آزمایش کردیم، متوجه شدیم که Premiere Pro یک برنامه برجسته است. ما از فضاهای اختصاصی سازماندهی شده برای ویرایش، جلوه های ویژه و صدا خوشمان آمد. با این حال، تعداد زیاد ویژگی ها می تواند برای مبتدیان دلهره آور باشد. اگر قصد دارید در یوتیوب شروع کنید یا می خواهید ویدیوهای بسیار ساده ای بسازید که به انتقالات پیچیده نیاز ندارند، ابزارهای ساده تری در لیست ما وجود دارد که ممکن است ارزش بررسی داشته باشند.

قیمت گذاری:

Premiere Pro، مانند اکثر محصولات ادوبی، بخشی از اشتراک Creative Cloud است. مزیت این است که اگر در برنامه بتا شرکت کنید، به محض در دسترس بودن، آپدیت های منظم دریافت می کنید، در حالی که بخش نه چندان خوب این است که می توانید در طول عمر خود هزینه زیادی برای آن صرف کنید. اگر می خواهید گزینه های قیمت گذاری را ببینید، مقاله ما در مورد نحوه دانلود Premiere Pro را بررسی کنید.

02. Final Cut Pro

اگر نمی خواهید خود را برای تمام عمر درگیر اشتراک ادوبی کنید، Final Cut Pro اپل، یک جایگزین عالی است، به شرطی که یک مک داشته باشید (هیچ گزینه ای برای ویندوز وجود ندارد). این گزینه دیگری است که در بین یوتیوبرها محبوب است.

ویژگی ها:

Final Cut Pro از فیلم های 8K، ویدیوهای 360 درجه و HDR، و همچنین ابزارهای صوتی چند کاناله، کاهش نویز و درجه بندی رنگ پیشرفته پشتیبانی می کند. بررسی ما از این نرم افزار نشان داد که سیستم تایم لاین مغناطیسی بسیار بصری است و جابجایی کلیپ ها را آسان می کند. همچنین فکر می کنیم ابزارهای درجه بندی رنگ آن نسبت به Premiere Pro بهتر هستند. با این حال، به نظر نمی رسد به اندازه آپدیت های ارائه شده توسط Premiere Pro و DaVinci اخیراً منظم باشند و به نظر می رسد کمی عقب افتاده است.

قابل استفاده بودن:

آزمایش های ما نشان داد که Final Cut Pro برای متخصصان به دنبال بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو یوتیوب با کنترل دقیق و عالی است. همچنین دریافتیم که این نرم افزار به طور روان با سایر اجزای اکوسیستم اپل هماهنگ می شود و به شما امکان می دهد به راحتی موسیقی و تصاویر را از کتابخانه های iTunes و Photos خود وارد کنید. از نظر عملکرد، متوجه شدیم که Final Cut در هنگام خروجی گرفتن و رندر کردن سریعتر است و به طور کلی احساس باثبات تری دارد. با این حال، این نرم افزار نیز می تواند برای مبتدیان دلهره آور باشد. اگر بین دو گزینه اول ما گیر کرده اید، مقاله مقایسه ای ما، Premiere Pro در مقابل Final Cut Pro را نیز ببینید.

قیمت گذاری:

مزیت Final Cut Pro این است که بدون نیاز به اشتراک است. این نرم افزار ارزان نیست و به اندازه چند ماه اشتراک Premiere Pro هزینه دارد، اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و همچنان به صورت رایگان آپدیت دریافت می کنید. اپل همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 90 روزه ارائه می دهد که سخاوتمندانه ترین دوره آزمایشی است که می شناسیم. با تاسف، نسخه iPad مبتنی بر اشتراک است – انتظار پرداخت 4.99 دلار در ماه را داشته باشید.

بخريد اگر:

کاربر اپل هستید: برای مک بوک و آیپد در دسترس است.

ابزارهای قابل اعتمادی می خواهید: این نرم افزار سریع و سازماندهی شده است و به شما امکان می دهد تا ویدیوهای یوتیوب حرفه ای بسازید.

اشتراک نمی خواهید: نسخه مک برای یک هزینه یکجا در دسترس است.

آن را نخرید اگر:

از اپل استفاده نمی کنید: برای ویندوز یا لینوکس در دسترس نیست.

رابط کاربری ساده و آسان می خواهید: یادگیری آن برای افراد مبتدی بسیار پیچیده است.

آپدیت های منظم و دسترسی زودهنگام می خواهید: اپل در ارائه آپدیت ها نسبت به ادوبی کم تحرک تر است و به افراد خلاق برای تست ابزارهای جدید دسترسی بتا ارائه نمی دهد.

03. Adobe Premiere Eements

آنچه شما نیاز دارید بدانید:

Premiere Elements شرکت ادوبی اساساً یک نسخه ساده تر و مقرون به صرفه تر از Premiere Pro است. این نرم افزار از چنین طیف وسیعی از فرمت ها (برای مثال بدون پشتیبانی از 8K) پشتیبانی نمی کند و به همان اندازه تنظیم دقیق را اجازه نمی دهد، اما تمام اصول اولیه ای را که برای ساخت ویدیو یوتیوب نیاز دارید را پوشش می دهد. (برای مقایسه کامل با نسخه حرفه ای آن، مقاله ما را در مورد Adobe Premiere Pro در مقابل Adobe Premiere Elements را ببینید.)

ویژگی ها:

در حالی که Premiere Elements در مقایسه با Premiere Pro و Final Cut Pro محدود است، همچنان طیف وسیعی از ابزارهای پیشرفته را ارائه می دهد، از جمله کاهش نویز، تشخیص خودکار ویژگی ها، کلید کروما (ماسک رنگی) و کدورت. گزینه های زیادی برای انتقال وجود دارد و برای کسانی که کمی تجربه بیشتری دارند، Elements برخی از ویژگی های مفید برای جلوه های صوتی و موسیقی متن دارد، اگرچه به سطح کنترل Premiere Pro نزدیک نیست.

قابل استفاده بودن:

در تست های ما، رابط کاربری آسان برای دنبال کردن، ناوبری واضح، جادوگر ایجاد ویدیو، آموزش های گام به گام و انتخاب سه حالت ویرایش (سریع، راهنما و متخصص) را دوست داشتیم که همه آنها به مبتدیان در ویرایش ویدیوهای یوتیوب کمک می کند. مزیت این سه حالت مختلف این است که به شما امکان پیشرفت را می دهد. حالت راهنما برای افکت های پیچیده تر دستورالعمل های گام به گام را ارائه می دهد، در حالی که رابط Expert دارای یک تایم لاین چند لایه با ابزارهای بیشتر، انتقال و ویرایش رنگ است، بنابراین همچنان موارد زیادی برای بازی کردن وجود دارد. نکته منفی این است که ویرایش و رندر کردن را به طور قابل توجهی کندتر از گزینه های برتر ما در بالا یافتیم، به این معنی که اگر ویدیوهای طولانی با استفاده از فیلم های 4K می سازید، بهترین گزینه نیست.

قیمت گذاری:

برخلاف اکثر نرم افزارهای ادوبی، Premiere Elements بخشی از Creative Cloud نیست و با یک هزینه یکجا در دسترس است. ما فکر می کنیم قیمت آن در مقایسه با سایر گزینه های بازار منطقی است: این نرم افزار از Final Cut Pro و DaVinci Code بسیار ارزان تر است و در حالی که این برنامه در مقایسه با آن ابزارهای حرفه ای محدود است، اما اگر فقط می خواهید ویرایش های اساسی انجام دهید و به جلوه های پیچیده یا درجه بندی رنگ علاقه ای ندارید، نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیست. همچنین یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه نیز وجود دارد.

بخرید اگر:

شما تازه کار ساخت ویدیو یوتیوب هستید: این ابزار ساده برای مبتدیان عالی است.

برای شروع به کمک نیاز دارید: ویرایش های راهنما شده شروع به کار را بسیار سریع می کنند.

یک قیمت یکجا می خواهید: برخلاف سایر ابزارهای ادوبی، Premiere Elements به اشتراک نیاز ندارد.

آن را نخرید اگر:

تنظیم دقیق و ظریف می خواهید: این نرم افزار نسبت به Premiere Pro یا Final Cut Pro محدودتر است و رندر کردن آن کند است.

به 8K نیاز دارید: Premiere Elements فقط تا 4K را پشتیبانی می کند.

به پشتیبانی از فرمت های زیادی نیاز دارید: هیچ پشتیبانی برای VR 360 درجه، ویرایش سه بعدی یا ویرایش چند دوربینی وجود ندارد.

DaVinci Resolve Studio.04

ویرایش ویدیو یوتیوب با DaVinci

DaVinci Resolve Studio توسط سازنده دوربین Blackmagic توسعه یافته است، که در ابتدا به عنوان نرم افزار اصلاح رنگ شناخته می شد و از آن زمان به یک برنامه ویرایش کامل تبدیل شده است و نسخه رایگان آن، به سادگی DaVinci Resolve نامیده می شود، کامل ترین نرم افزار رایگان ویرایش ویدیویی است که پیدا کرده ایم.

ویژگی ها:

اگرچه نسخه پولی دارای ویژگی های بیشتر و پشتیبانی از فیلم های 8K است، ما فکر می کنیم اکثر ویرایشگران یوتیوب همه چیزهایی را که در نسخه رایگان نرم افزار نیاز دارند پیدا می کنند، از ویرایش تایم لاین و انتقالات گرفته تا متن، صدا و موشن گرافیک.

این نرم افزار به اندازه After Effects ادوبی که با اشتراک Creative Cloud All-Apps به Premiere Pro دسترسی پیدا می کنید، کامل نیست.

بخريد اگر:

یک پکیج کامل می خواهید: DaVinci Resolve یکی از کامل ترین برنامه های ویرایش ویدیو یوتیوب است.

با یک منحنی یادگیری شیب دار مشکلی ندارید: عادت کردن به DaVinci Resolve ممکن است کمی زمان ببرد.

اشتراک نمی خواهید: DaVinci Resolve کاملاً رایگان است و DaVinci Resolve Studio یک هزینه یکجا با آپدیت های رایگان دارد.

آن را نخرید اگر:

یک ویرایشگر ویدیوی سریع و آسان می خواهید: DaVinci Resolve نرم افزار پیچیده ای برای استفاده است.

یک مجموعه کامل از نرم افزار می خواهید: نمی توانید به سایر ابزارها مانند Premiere Pro در Creative Cloud دسترسی داشته باشید.

نگران درجه بندی رنگ نیستید: اگر رنگ های ویدیوی خود را به صورت دقیق تنظیم نمی کنید، از تمام قدرت DaVinci استفاده نمی کنید.

ویرایش ویدیو یوتیوب

05. CyberLink PowerDirector 365

CyberLink PowerDirector 365 یک برنامه محبوب ویرایش ویدیوی خانگی است که تمام اصول اولیه مورد نیاز برای ویرایش ویدیو یوتیوب و موارد دیگر را پوشش می دهد. استفاده از آن آسان تر است و ارزش خوبی را ارائه می دهد، اما در ساختن ویدیوهای کاملاً منحصر به فرد محدودیت بیشتری دارید.

ویژگی ها:

این نرم افزار با هدف آسان و بصری کردن ویرایش برای مبتدیان طراحی شده است، اما برای یک برنامه غیر حرفه ای شامل برخی از ویژگی های پیشرفته چشمگیر است، از جمله ویرایش چند دوربینی، ردیابی حرکت، اصلاح رنگ و ویرایش 360 درجه. به روز رسانی های اخیر طیف وسیعی از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کارهایی مانند حذف پس زمینه و ردیابی اشیاء اضافه کرده است.

گزینه های تنظیم دقیق جلوه ها بسیار محدودتر هستند و برخی از آنها بیشتر شبیه گزینه های از پیش تنظیم شده هستند، اما این بدان معناست که این نرم افزار برای یوتیوبرهایی که نمی خواهند زمان زیادی را صرف ویرایش دقیق ویدیوهای خود کنند، مناسب است. شما به صورت رایگان و نامحدود به یک کتابخانه از محتوا بدون حق امتیاز از Shutterstock دسترسی پیدا می کنید، همچنین امکان ساخت اسلایدشو، ضبط صفحه نمایش، ابزار طراحی اشیاء و موارد دیگر وجود دارد.

قابل استفاده بودن:

هنگامی که آن را آزمایش کردیم، متوجه شدیم که ابن برنامه برای مبتدیان بسیار مناسب است و از فناوری هوشمند برای ترکیب خودکار عکس ها و کلیپ های شما در عرض چند دقیقه استفاده می کند. ویرایش به طور کلی می تواند کمی پیچیده تر شود، اما متوجه شدیم که منحنی یادگیری آن نسبتاً ملایم است و آموزش های زیادی برای کمک به شما در تقویت مهارت هایتان وجود دارد. به طور کلی، این نرم افزار پس از Premiere Elements یکی از ساده ترین و خوش طراحی ترین رابط های ویرایش ویدیوی دسکتاپ است که تا به حال استفاده کرده ایم، و کنترل های بصری ای وجود دارند که سرعت ویرایش را افزایش می دهند، مانند پر کردن فاصله ها بطور خودکار .

قیمت گذاری:

PowerDirector 365 با یک هزینه یکجا یا از طریق اشتراک در دسترس است، اما توجه داشته باشید که با هر کدام به تمام ابزارهای مشابه دسترسی نخواهید داشت. برخی از ابزارهای جدیدتر و دسترسی به محتوای استوک فقط از طریق اشتراک در دسترس هستند که بسیار ارزان تر از Premiere Pro است. همچنین یک نسخه رایگان محدود از این نرم افزار وجود دارد که برای حداقل امتحان کردن رابط کاربری مناسب است.

بخريد اگر:

یک فرد نسبتاً تازه کار هستید: PowerDirector تمام ابزارهای اساسی را در یک رابط کاربری آسان برای مبتدیان ارائه می دهد.

ابزارهای هوش مصنوعی (AI) می خواهید: PowerDirector به تازگی طیف وسیعی از ابزارهای هوش مصنوعی نسل جدید را اضافه کرده است.

آن را نخرید اگر:

کنترل خلاقانه کامل می خواهید: PowerDirector بیشتر یک ابزار مصرف کننده است تا یک ابزار حرفه ای مانند Premiere Pro.

اشتراک نمی خواهید: یک نسخه بدون اشتراک وجود دارد اما به همه ابزارها دسترسی ندارید.

 

بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیو یوتیوب روی موبایل

Premiere Rush

Premiere Rush یک اپلیکیشن ادوبی است که به طور خاص برای یوتیوبرها و سازندگان ویدیوی رسانه های اجتماعی ساخته شده است. این برنامه چند پلتفرمی است و هم اپلیکیشن موبایل و هم نسخه دسکتاپ و آی پد دارد. اگر ویدیوهای زیادی را با تلفن خود می سازید یا مادامی که درحال حرکت هستید زمان زیادی را صرف ویرایش ویدیوها می کنید ، این برنامه در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند، چه به تنهایی و چه به عنوان یک برنامه همراه برای Premiere Pro (شماره یک در لیست ما).

ویژگی ها:

Premiere Rush به شما اجازه می دهد از بسیاری از ویژگی های اساسی ویرایش Premiere Pro در موبایل استفاده کنید، از جمله ویرایش جدول زمانی با انتقال ها و کاهش خودکار صدا که به شما کمک می کند سطح صدا را بین صدا و موسیقی متعادل کنید. این برنامه برای تولید استودیویی حرفه ای طراحی نشده است و گزینه های انتقال و ویرایش صدا کم هستند و افکت های حرکتی بسیار محدود هستند. با این حال، این می تواند یک افزودنی مفید برای Premiere Pro برای کاربران پیشرفته ای باشد که نیاز دارند ویرایش ها را به صورت آنلاین از طریق موبایل انجام دهند.

قابلیت استفاده:

Rush یک برنامه ساده شده است که برای سرعت و سهولت در هنگام کار با دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. ما متوجه شدیم که رابط کاربری تمیز و آسان برای استفاده است و ادغام دارایی ها از Adobe Stock آسان است. شما می توانید قالب های گرافیکی متحرک را برای دادن ظاهری حرفه ای تر به ویدیوهای یوتیوب بدون نیاز به طراحی گرافیک های متحرک خودتان اضافه کنید. این برنامه کار را با ابر به اشتراک می گذارد، بنابراین می توانید آن را روی هر دستگاهی (موبایل یا دسکتاپ، iOS یا اندروید) انتخاب کرده و ویرایش را ادامه دهید و می توانید مستقیماً به یوتیوب صادر کرده و میانبرهای یوتیوب را اضافه کنید.

قیمت گذاری:

یک طرح رایگان برای کسانی که می خواهند برنامه را آزمایش کنند وجود دارد. این طرح شامل 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری، export نامحدود رایگان در موبایل و حداکثر سه export در دسکتاپ می شود.

بخرید اگر:

می خواهید روی موبایل ویرایش کنید: Premiere Rush یکی از معدود ابزارهای ویرایش ویدیوی چند پلتفرمی واقعی است.

برای رسانه های اجتماعی ویرایش می کنید: Premiere Rush به طور خاص برای رسانه های اجتماعی طراحی شده است.

نخرید اگر:

می خواهید کنترل خلاقانه زیادی داشته باشید: رابط کاربری بیشتر برای ویدیوهای کوتاه با چند کلیپ مناسب است و از ویرایش چند دوربینی یا فیلم های 8K یا 360 درجه پشتیبانی نمی کند.

نمی خواهید اشتراک داشته باشید: مانند اکثر محصولات Adobe، Premiere Rush نیاز به پرداخت ماهانه دارد.

 

Premiere Rush یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال یک ابزار ویرایش ویدیوی ساده و کاربرپسند برای دستگاه های تلفن همراه خود هستند. این برنامه برای ویرایش سریع و آسان ویدیوهای کوتاه برای یوتیوب و سایر رسانه های اجتماعی بسیار مناسب است. اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تر یا کنترل خلاقانه بیشتر هستید، ممکن است بخواهید یک برنامه ویرایش ویدیوی حرفه ای تر را در نظر بگیرید.

بهترین نرم افزار ویرایش ویدیوی یوتیوب با بودجه مناسب برای ویندوز

Pinnacle Studio

Pinnacle Studio

نرم افزار Pinnacle Studio از شرکت کورل یک نرم افزار ویرایش ویدیوی قابل اعتماد برای ویندوز با سه سطح مختلف است. ما فکر می کنیم که برنامه پایه برای شروع کار گزینه مناسبی است، زیرا بین ابزارهای رایگان ساده تر و برنامه های ویرایش ویدیوی حرفه ای قرار می گیرد.

ویژگی ها:

شما ویرایش ویدیوی شش تراک HD، ابزار اصلاح رنگ، ویژگی های استاپ موشن و تغییر سرعت زمان را دریافت می کنید. برخی از ویژگی های پیشرفته مانند پشتیبانی از 8K، فریم کلیدی و حالت های ترکیب پیشرفته وجود دارد، اما ما فکر می کنیم تازه کاران از بیش از 1500 افکت، عنوان و قالب ارائه شده قدردانی خواهند کرد. بر اساس تجربه ما، مزیت اصلی Pinnacle Studio نسبت به Premiere Elements، ابزارهای صوتی پیشرفته تر و استفاده از ماسک برای اعمال افکت ها، شکل ها و متن است.

قابل استفاده بودن:

ما رابط کاربری را به خوبی سازماندهی شده و آسان برای استفاده یافتیم. محتوا را می توان هنگام وارد کردن ستاره دار کرد و با کلیدواژه برچسب زد که یافتن آن در آینده را آسان تر می کند. نوار جستجو امکان جستجوی کلمات در نام فایل را فراهم می کند. آزمایش های ما نشان داد که پس از کمی کار با آن، ارتقا به ویژگی های پیشرفته تر در سطح قیمت بالاتر، از جمله کنترل های فریم کلیدی، ماسک کردن پویای ویدیو، نسبتاً ساده است. در جنبه منفی، ما گاهی اوقات تاخیر و خرابی را تجربه کردیم که باعث کند شدن گردش کار ما شد.

قیمت گذاری:

Pinnacle Studio در سه سطح مختلف در دسترس است که هر کدام با یک هزینه یکجا و نسبتاً کم ارائه می شوند. این باعث می شود که این نرم افزار برای YouTubers که آمادگی پرداخت هزینه بیشتر برای یک محصول یا اشتراک گران تر را ندارند، گزینه مناسبی باشد. برای دریافت بیشترین ابزار و ویژگی، باید Pinnacle Studio Plus یا Pinnacle Studio Ultimate را انتخاب کنید.

بخرید اگر:

می خواهید هزینه یکبار مصرف کمی را بپردازید: Pinnacle Studio هیچ اشتراکی ندارد و نسبتا ارزان هم هست.

طیف وسیعی از ابزارها را می خواهید: Pinnacle یک مجموعه ویرایش حرفه ای نیست، اما ابزارهای آن که بر روی مصرف کننده تمرکز دارند، نسبتاً گسترده هستند.

نخرید اگر:

ابزار ویرایش حرفه ای می خواهید: Pinnacle به اندازه Premiere Pro امکانات خلاقانه ارائه نمی دهد.

از ویندوز استفاده نمی کنید: هیچ نسخه Mac وجود ندارد.

سوالات متداول :

بهترین نرم افزار ویرایش برای یوتیوبرها:

انتخاب اول ما برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب، نرم افزار Adobe Premiere Pro است. این نرم افزار یک غول ویرایش با مجموعه ای پیچیده از ویژگی هاست. به این معنی که ممکن است در حال حاضر به همه آنها نیاز نداشته باشید، اما هر ویژگی که تصور کنید برای زمانی که به آنها نیاز دارید وجود دارد.

اگر از مک استفاده می کنید و به دنبال گزینه ای متفاوت از ادوبی هستید:

اگر از اشتراک طولانی مدت خوشتان نمی آید، Final Cut Pro X در لیست ما در رتبه دوم قرار دارد و کارایی فراوانی دارد. این نرم افزار برای افراد حرفه ای (و افراد مبتدی با جاه طلبی بالا، اگرچه منحنی یادگیری دارد) عالی است.

بهترین نرم افزار رایگان برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب چیست؟

DaVinci Resolveبهترین نرم افزار رایگان ویرایش ویدیوی یوتیوب و در واقع یکی از بهترین گزینه های نرم افزار ویدیویی به طور کلی است. این نرم افزار برای مک، ویندوز و آیپد در دسترس است و طیف گسترده ای از ویرایش قدرتمند، درجه بندی رنگ و ابزارهای جلوه های ویژه را ارائه می دهد. با این وجود، یادگیری نحوه کارکرد این ابزارها کمی زمان می برد.

برای یک گزینه بسیار ساده تر، اگر مک دارید، باید Apple iMovie را از قبل نصب شده داشته باشید. عملکرد آن توسط نرم افزارهای جدیدتر و درخشان تر تحت الشعاع قرار گرفته است، اما دارای مجموعه مناسبی از ویژگی های اساسی است، بنابراین اگر تازه کار هستید، کار شما را راه می اندازد.

در نهایت، Shotcut یک نرم افزار ویرایش ویدیوی رایگان و اوپن سورس است که می تواند به عنوان یک برنامه مبتدی برای هر Youtuber که کاملاً مبتدی در ویرایش ویدیو است، عمل کند. ما آن را در این راهنما قرار نداده ایم زیرا فقط سه ستاره به آن در بررسی Shotcut 2020 داده ایم و اشاره کرده ایم که رابط کاربری آن نسبتاً پیچیده است و فاقد ابزارهای سازماندهی است. با این حال، یک جامعه پر رونق در اطراف آن وجود دارد و برای لینوکس، iOS و ویندوز در دسترس است.

بهترین نرم افزار مبتدی برای ویرایش ویدیوهای یوتیوب چیست؟

برای هر کسی که کار خود را شروع می کند، نرم افزار ویرایش ویدیوی حرفه ای مانند Premiere Pro و Final Cut Pro می تواند ترسناک و به طور غیر ضروری گران باشد. اگر رابط کاربری ساده و راهنمایی برای کمک به یادگیری نحوه ویرایش را ترجیح می دهید، توصیه می کنیم با Premiere Elements، برادر کوچکتر Premiere Pro شروع کنید. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری فوق العاده ساده است، با قابلیت های ساده شده که به اندازه کافی ویژگی های کلیدی را برای ایجاد یک منحنی یادگیری مناسب حفظ می کند.

بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیو یوتیوب روی موبایل چیست؟

انتخاب ما برای نرم افزار ویرایش ویدیوی موبایل برای یوتیوب، Premiere Rush است. این نرم افزار با در نظر گرفتن YouTubers طراحی شده است و بسیاری از ویژگی های مفید Premiere Pro را برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه بهینه و ساده سازی کرده است . همچنین به Premiere Pro متصل است، بنابراین می توانید در صورت تمایل روی موبایل و دسکتاپ کار کنید.

یوتیوبرها از چه نرم افزاری برای ویرایش ویدیوهای خود استفاده می کنند؟

بسیاری از یوتیوبرهایی که با آنها صحبت کرده ایم از Final Cut Pro و Premiere Pro استفاده می کنند. iMovie نیز گاهی اوقات استفاده می شود زیرا روی دستگاه های اپل از قبل نصب شده است، اما کارایی نسبتاً کم تری دارد. Premiere Rush همچنین یک گزینه محبوب برای ویرایش موبایل است. برای نکاتی در مورد نحوه شروع، راهنمای ما را در مورد نحوه ویرایش ویدیو یوتیوب مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :

بهترین تجهیزات برای شروع کانال یوتیوب با کمترین بودجه!

آیا کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدیو ممکن است؟